Strona 1 z 1

Dziura w drodze...

PostNapisane: wtorek, 21 mar 2006, 22:26
przez Didi
Na pierwszy rzut oka dziura jak miliony na naszych drogach ...




Kod: Zaznacz cały
Rekordowa dziura w drodze
Niewiele brakowało, żeby doszło do katastrofy. Takiego przypadku jeszcze w Polsce chyba nie było.
Z wierzchu niewinna, zaledwie półmetrowa dziura w asfalcie. Wewnątrz nie było widać dna. Co najmniej pięć metrów głęboka i tyle samo szeroka. W Olesznie (powiat włoszczowski w Świętokrzyskiem), na ulicy Kieleckiej zapadł się asfalt na głębokość dwóch pięter. Na szczęście, nikogo nie było w pobliżu. Takiej katastrofy w Polsce chyba jeszcze nie było.


calosc ...

http://www.echo-dnia.com.pl/?news=28191 ... =4&dzial=5

Obrazek

PostNapisane: wtorek, 21 mar 2006, 22:28
przez qrczak
Się zdublowało. :wink:

Link

PostNapisane: wtorek, 21 mar 2006, 22:28
przez Didi
ooo nie zagladalem tam ... :/

PostNapisane: wtorek, 21 mar 2006, 22:47
przez FiDo
katastrofa? przeciez nikt nie zginal :) i nie zgodze sie zeby pierwsza taka. widzialem o wiele wieksza na wlasne oczy gdzies w beskidzie slaskim.

PostNapisane: wtorek, 21 mar 2006, 22:48
przez Didi
Fido wiesz jak to prasa lokalna :P

PostNapisane: środa, 22 mar 2006, 07:10
przez Flo
DeeJay napisał(a):Fido wiesz jak to prasa lokalna :P


nie tylko prsa lokalna, ale rowniez Ty wklejajac nam ten link :P A do tego powtorzyles go, a zawsze kazdemu zwracasz uwage ze ie czyta forum i dubluje :P Trafila i na Ciebie :twisted:

PostNapisane: środa, 22 mar 2006, 10:16
przez Didi
ciekawostka jest ;) czekamy na taka dziure w kolobrzegu

a zawsze kazdemu zwracasz uwage ze ie czyta forum i dubluje :P Trafila i na Ciebie :twisted:


nie zawsze, nikt nie mowil ze bedzie lekko ;)

btw wlasnie w tvn24 mowia o zapadadnietej sie jezdni...w kamiennej gorze heh