Strona 1 z 1

Wybory parlamentarne - co wy na to?

PostNapisane: wtorek, 21 mar 2006, 16:31
przez KAT
Wiem, że to nieodpowiednie miejsce na ten temat. Ale po 2 latach zlikwidowano mi konto :( wlaśnie wtedy gdy zaczelam sie udzielac. Po ponownej rejestracji nie moge pisac na forum Wydarzenia/opinie/komentarze

a wiec ... :D

w dzisiejszym Głosie Pomorza cytowany jest poseł Sebastian Karpiniuk
"Zgadzam się z Lechem Wałęsą, który twierdzi, że Kaczyńscy to awanturnicy. Decyzja Jarosława Kaczyńskiego to nic innego jak rzucanie ręcznika na ring i poddanie się. Mam jednak wrażenie, że on sam nie wie do końca, jakie mogą być konsekwencje tej decyzji. I niech nie mówi, że Platforma boi się wyborów. Jeśli zależy mu na zmianach, to ma ku temu wszelkie narzędzia - na przykład dymisję rządu."

ps. pozdrowienia dla aministratorów