wlaśnie wtedy gdy zaczelam sie udzielac. Po ponownej rejestracji nie moge pisac na forum Wydarzenia/opinie/komentarze
a wiec ...
w dzisiejszym Głosie Pomorza cytowany jest poseł Sebastian Karpiniuk
"Zgadzam się z Lechem Wałęsą, który twierdzi, że Kaczyńscy to awanturnicy. Decyzja Jarosława Kaczyńskiego to nic innego jak rzucanie ręcznika na ring i poddanie się. Mam jednak wrażenie, że on sam nie wie do końca, jakie mogą być konsekwencje tej decyzji. I niech nie mówi, że Platforma boi się wyborów. Jeśli zależy mu na zmianach, to ma ku temu wszelkie narzędzia - na przykład dymisję rządu."
ps. pozdrowienia dla aministratorów
