Strona 1 z 1

PostNapisane: niedziela, 19 mar 2006, 22:28
przez Budyn
w kolobrzegu to zaklad zieleni miejskiej a na twoim mijscu poszukal bym w koszlinie

PostNapisane: niedziela, 19 mar 2006, 23:46
przez grax
skorp!on napisał(a):
Budyn napisał(a):w kolobrzegu to zaklad zieleni miejskiej a na twoim mijscu poszukal bym w koszlinie


Z takimi głupimi tekstami to nie do mnie


Przejdz sie do komisu i tam zapytaj. Obok po prawej stronie komisu jest gosc, ktory naprawia wszelkiego rodzaju sprzet RTV....


Pilocik. Komis sprzętu RTV

0 698 66 45 14
78-100 Kołobrzeg, Wolności 23

Polecam. Gosc jest dobry w te klocki.

PostNapisane: poniedziałek, 20 mar 2006, 18:37
przez wlodek
na Ogrodach

PostNapisane: poniedziałek, 20 mar 2006, 22:51
przez Wirnik
...zdecydowanie Walczak z Kołobrzegu !!!...facet ma pojęcie w tym temacie...nie bedziesz zalowal...serio !...zaklad chyba na koszalinskiej...za plecami dlugiej budowlanej

Re: Gdzie najlepiej dać sprzęt elektroniczny do naprawy?

PostNapisane: wtorek, 21 mar 2006, 20:22
przez Koala
skorp!on napisał(a):Gdzie najlepiej dać sprzęt elektroniczny do naprawy?

Zepsuło mi się radyjko samochodowe SONY CDX-MP40. Muzyka z MP3 leci ok, a z TUNERA cisza (brak nawet szumów) i niedziałają opcje.

Jaki zakład mi polecacie? Pisze dlatego, bo już kiedyś na fachowcach kołobrzeskich (mechanikach samochodowych) bardzo się zawiodłem.


hmm a antene masz ? moze kable od niej szwankują