Gdzie najlepiej dać sprzęt elektroniczny do naprawy?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Budyn » niedziela, 19 mar 2006, 22:28

w kolobrzegu to zaklad zieleni miejskiej a na twoim mijscu poszukal bym w koszlinie
Avatar użytkownika
Budyn
V.I.P
 
Posty: 455
Dołączył(a): sobota, 19 lut 2005, 14:05
Lokalizacja: Grzybowo

Postprzez grax » niedziela, 19 mar 2006, 23:46

skorp!on napisał(a):
Budyn napisał(a):w kolobrzegu to zaklad zieleni miejskiej a na twoim mijscu poszukal bym w koszlinie


Z takimi głupimi tekstami to nie do mnie


Przejdz sie do komisu i tam zapytaj. Obok po prawej stronie komisu jest gosc, ktory naprawia wszelkiego rodzaju sprzet RTV....


Pilocik. Komis sprzętu RTV

0 698 66 45 14
78-100 Kołobrzeg, Wolności 23

Polecam. Gosc jest dobry w te klocki.
Avatar użytkownika
grax
Dyskutant
 
Posty: 169
Dołączył(a): poniedziałek, 23 cze 2003, 11:06
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez wlodek » poniedziałek, 20 mar 2006, 18:37

na Ogrodach
wlodek
Rozgrzewa się
 
Posty: 11
Dołączył(a): poniedziałek, 20 mar 2006, 15:54

Postprzez Wirnik » poniedziałek, 20 mar 2006, 22:51

...zdecydowanie Walczak z Kołobrzegu !!!...facet ma pojęcie w tym temacie...nie bedziesz zalowal...serio !...zaklad chyba na koszalinskiej...za plecami dlugiej budowlanej
Wirnik
Dyskutant
 
Posty: 151
Dołączył(a): wtorek, 22 lis 2005, 21:26

Re: Gdzie najlepiej dać sprzęt elektroniczny do naprawy?

Postprzez Koala » wtorek, 21 mar 2006, 20:22

skorp!on napisał(a):Gdzie najlepiej dać sprzęt elektroniczny do naprawy?

Zepsuło mi się radyjko samochodowe SONY CDX-MP40. Muzyka z MP3 leci ok, a z TUNERA cisza (brak nawet szumów) i niedziałają opcje.

Jaki zakład mi polecacie? Pisze dlatego, bo już kiedyś na fachowcach kołobrzeskich (mechanikach samochodowych) bardzo się zawiodłem.


hmm a antene masz ? moze kable od niej szwankują
Avatar użytkownika
Koala
Mistrz klawiatury
 
Posty: 397
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 14:38
Lokalizacja: Australia
Gadu-Gadu: 5257236


Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości