skorp!on napisał(a):Budyn napisał(a):w kolobrzegu to zaklad zieleni miejskiej a na twoim mijscu poszukal bym w koszlinie
Z takimi głupimi tekstami to nie do mnie
skorp!on napisał(a):Gdzie najlepiej dać sprzęt elektroniczny do naprawy?
Zepsuło mi się radyjko samochodowe SONY CDX-MP40. Muzyka z MP3 leci ok, a z TUNERA cisza (brak nawet szumów) i niedziałają opcje.
Jaki zakład mi polecacie? Pisze dlatego, bo już kiedyś na fachowcach kołobrzeskich (mechanikach samochodowych) bardzo się zawiodłem.
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości