Strona 1 z 1

zabawa IQ

PostNapisane: piątek, 17 mar 2006, 14:50
przez FiDo
Zasady:
1. wszystkie osoby muszą się przedostać na drugą stronę rzeki.
2. tratwa może unieść jednocześnie dwie osoby.
3. ojciec nie może zostać z żadną z córek, podczas gdy nie ma matki.
4. matka nie może zostać z żadnym z synów, podczas gdy nie ma ojca.
5. złodziejka nie może zostać z nikim pod nieobecność policjanta.
6. kierować tratwą umie tylko matka, ojciec i policjant.
7. aby wystartować wejdź w link i kliknij w niebieskie okrągłe pole
po prawej stronie.
8. aby poruszyć ludźmi, kliknij na nich.
9. aby ruszyć tratwę, kliknij na czerwoną gałkę przy brzegu rzeki

Gra

PostNapisane: piątek, 17 mar 2006, 15:11
przez cichy
fajna gra, ale ja na kacu jestem lepszy od niej :D

PostNapisane: piątek, 17 mar 2006, 15:37
przez Flo
ufff przeszedlem, ale nie dam odpowiedzi :)

PostNapisane: piątek, 17 mar 2006, 15:38
przez Flo
WZT napisał(a):Skonczylem ale co dziwne zostawialem zlodziejke bez policjanta i jakos mi bledu nie wywalo...


bo zlodziejka zostala sama, nie miala kogo bic :D

PostNapisane: piątek, 17 mar 2006, 16:26
przez SzOpEn
Jeeeeeee udało mi się ;)) :twisted: proste :wink: :mg:

PostNapisane: piątek, 17 mar 2006, 17:19
przez Meeta
Eeee, myslalem, ze zaspiewaja, czy coś takiego, a tam cicho :>

PostNapisane: piątek, 17 mar 2006, 20:27
przez MadziUlka
:lol: na początku myślałam że nawet 4 osób nie przeprowadzę :P
no ale udało mi się wszystkich
jejeje :D

PostNapisane: piątek, 17 mar 2006, 20:30
przez Morland
Ja tam od razu wszystkich zabiłem :)

PostNapisane: sobota, 18 mar 2006, 11:19
przez Meeta
Jak pociwczyc to mozna sie w minucie zmieścić :D

PostNapisane: poniedziałek, 20 mar 2006, 14:23
przez Adit
:lol: fajne, fajne..

PostNapisane: poniedziałek, 20 mar 2006, 18:41
przez wlodek
do du do du do dużej doszli wprawy