Strona 1 z 2

Bzykaj na wiosnę!!!

PostNapisane: środa, 15 mar 2006, 00:35
przez Didi
Do smutnych pracowników i ich smutnych szefów adresowana jest optymistyczna kampania wkręcania się w wiosnę. Idea jest prosta: o określonym dniu i godzinie, we własnych gabinetach powinniśmy intensywnie bzykać.

Jeśli 21 marca o godzinie 12:00 zamienimy swoje biura w istną bzykalnię możemy - zdaniem organizatorów tego nietypowego konkursu - przyczynić się do obudzenia wiosny (i przy okazji zdobyć nagrody).

Bzykające pomysły na obudzenie należy utrwalić na plikach mp3, video lub fotografiach i przesłać na adres portalu SerwisKariery.pl. Najciekawsze biurowe bzykanie (cokolwiek to znaczy) zostanie nagrodzone ubraniami House oraz zegarkami Casio.

Organizatorzy zapewniają, że w konkursie może wziąć udział każdy bez względu na wiek, płeć czy przekonania.

Miejmy nadzieję, że takie kolektywne przedsięwzięcia wpłyną na decyzję wiosny o szybszym zalaniu naszego kraju zielenią ;-)

di

PostNapisane: środa, 15 mar 2006, 00:42
przez kazió
z daleka smierdzi polityka:>
na poczatku bylo becikowe a teraz .... 8)
niestety nie mam stycznosci z zadnym biurem,cholera

PostNapisane: środa, 15 mar 2006, 01:26
przez qrczak
Czemu akurat o 12.00 :?:
Ja wtedy najczęściej śpię. Może mi się uda namówić koleżanki z pracy na bzykanie o 19.00, wtedy w pracy jest najwięcej ludzi chętnych i zdolnych do bzykania. :wink: :lol:

PostNapisane: środa, 15 mar 2006, 10:09
przez Dreams
Taaaa,,,, i zaraz będzie szparki-sekretarki......Oj hormony buzują, to fakt ...:lol: Jednak pomysł ciekawy, ciekawy........:lol:

PostNapisane: środa, 15 mar 2006, 15:11
przez Vin
Ciekawe czy nasz UM weżmie udział w takiej zabawie. :D

PostNapisane: środa, 15 mar 2006, 17:34
przez Vin
Chciałam jeszcze dodać, że ta akcja jest beznadziejna delikatnie mówiąc.

PostNapisane: środa, 15 mar 2006, 17:45
przez Didi
Vin spoko wpadne do ciebie o tej 12 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

PostNapisane: czwartek, 16 mar 2006, 14:47
przez Kalynka
DeeJay napisał(a):Vin spoko wpadne do ciebie o tej 12 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Jesli moge.. Twoje tematy sa w 99% powiazane z sexem Dee. :)

PostNapisane: czwartek, 16 mar 2006, 14:50
przez Didi
a reszta? Kalyna nie przesadzaj :lol:

PostNapisane: czwartek, 16 mar 2006, 14:52
przez Kalynka
DeeJay napisał(a):a reszta? Kalyna nie przesadzaj :lol:

Reszty nie piszesz. :lol: Gdzie moje foto z minimala? :(

PostNapisane: czwartek, 16 mar 2006, 14:53
przez Didi
ehehehehe Kalyna wroce z miasta znajdziesz ja na pw obiecuje! :)

A wracajac do temu juz niedlugo coraz blizej do 21 :P

PostNapisane: wtorek, 21 mar 2006, 12:01
przez Vin
DeeJay napisał(a):Vin spoko wpadne do ciebie o tej 12 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


No i co ?
Gdzie jesteś gawędziarzu ? :lol:

PostNapisane: wtorek, 21 mar 2006, 12:13
przez Didi
tutaj jestem tutaj :D milame chwilowy brak neta :/

ale juz jestem Vin a ti ti bzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz :lol: :lol: :lol: :lol:

PostNapisane: wtorek, 21 mar 2006, 16:12
przez Suzy
... a u mnie dziś niestety żadnego "bzykania" nie było :cry: ... hym ... no ale "jutro też jest dzień" :lol: ...

Ps. ... a nie ... jutro to się nie liczy przecież ;/ ... no trudno :wink: