Strona 1 z 1

PostNapisane: wtorek, 14 mar 2006, 13:13
przez Vin
Znaczy się mają odwalić za Ciebie całą robotę za uścisk prezesa ? :D

PostNapisane: wtorek, 14 mar 2006, 16:19
przez Morland
Jeśli pomysł wypali, piszę się na to jak bum cyk cyk :D Nigdy jeszcze nie uczestniczyłem w żadnym LARPie, ale od dłuższego czasu z krótkimi przerwami gram w RPG (różne systemy) i z przyjemnością wezmę udział w czymś takim :]

PostNapisane: wtorek, 14 mar 2006, 16:39
przez Colberg
Jedna rada. Nie wyłamuj otwartych drzwi. Skontaktuj się Andrzejem "Pawkensem" Pałką. Namiary znajdziesz w necie.
W okolicy LARP-ów nikt nie robił, prawie nikt ich na oczy nie widział. Może poradzić się jakiegoś weterana tej zabawy w kraju? :)

PostNapisane: wtorek, 14 mar 2006, 17:09
przez rysio
nie jestem pesymistą ( co widać w niektórych tematach tu...) ale to ... ten pomysł.... khmmmmyy ..... nie wypali

PostNapisane: wtorek, 14 mar 2006, 17:42
przez rysio
skorp!on napisał(a):rysio, zapraszam na
http://www.grylogiczne.pl - fajna stronka o grach!


czy to do mnie?dlaczego akurat do mnie? choc przyznam ze stamtad chyba trafilem na lemingi dhtml... polecam dla zarazonych nostalgia za starymi grami...
http://www.elizium.nu/scripts/lemmings/

PostNapisane: wtorek, 14 mar 2006, 18:08
przez Nemmerle
Colberg napisał(a):Jedna rada. Nie wyłamuj otwartych drzwi. Skontaktuj się Andrzejem "Pawkensem" Pałką. Namiary znajdziesz w necie.
W okolicy LARP-ów nikt nie robił, prawie nikt ich na oczy nie widział. Może poradzić się jakiegoś weterana tej zabawy w kraju? :)


klub Imgur Haran robił w Kołobrzegu LARPy i konwent w SP 8

PostNapisane: wtorek, 14 mar 2006, 23:13
przez Colberg
Nemmerle napisał(a):
Colberg napisał(a):Jedna rada. Nie wyłamuj otwartych drzwi. Skontaktuj się Andrzejem "Pawkensem" Pałką. Namiary znajdziesz w necie.
W okolicy LARP-ów nikt nie robił, prawie nikt ich na oczy nie widział. Może poradzić się jakiegoś weterana tej zabawy w kraju? :)


klub Imgur Haran robił w Kołobrzegu LARPy i konwent w SP 8


No to respekt. Widocznie w tym czasie nie rezydowałem nad Parsętą... :)