Strona 1 z 2

Alternatywa dla posiadaczy sieci bezprzewodowych

PostNapisane: niedziela, 12 mar 2006, 14:30
przez Martius
Chodzi mi tu głównie o osoby zamieszkujące tereny miejskie, podmiejskie bez dostępu do kablówki tkk, bo to chyba jednak najlepsza oferta na miasto Kołobrzeg...
Jakie są możliwości stania się użytkownikiem sieci?
Jeśli bezprzewodowi dostawcy tacy jak :
Sas net
Millennium
Wi-fi
Maja :
Niestabilne łącza ...
Maja drogie abonamenty / za śmiesznie małe łącza..
Wydawałoby się ze odpowiedz brzmi neostrada i umowa z, tpsa lecz nie wszędzie można ja zainstalować np. w takim Grzybowe i podobnym miejscowościach..
SDI ma bardzo uboga ofertę.
Czy są jeszcze jakieś inne wyjścia?
Z gory dzieki za kazda podpowiedz
Pisal chyba skazany na siec bezprzewodowa :lol:

:twisted:
P.s Prosba do panow od sieci bezprzewodowych Którzy zaraz wyskoczą ze ich sieci są wspaniale stabilne wydajne i wogule cacy, nie piszcie w tym topicu ..

PostNapisane: niedziela, 12 mar 2006, 15:24
przez EKG
Przez pewien czas (14m-cy) korzystałem z bezprzewodowego internetu (laptop-modem) z Idei, słaby ale za to wszędzie gdzie jest zasięg idea (50zł za miesiąc), potem zmieniłem na szybszy ESDN 120zł-miesiąc. Minus-wolny, plus w zasadzie wszędzie w Polsce. Można brać kompa na ławkę w parku i klepać.
Dobrym wyjściem jest też (zrobiliśmy tak na europejskim) kilka osób robi zrzutę na DSL od TP.

PostNapisane: niedziela, 12 mar 2006, 19:19
przez Martius
jest tu jakis posiadacz SKYdsl ?

PostNapisane: poniedziałek, 13 mar 2006, 17:14
przez ewe
A ja chyba zrezygnuję z TKK. Nie wiem co jest ,ale jeśli mój komp odłącze od kablówki to internet i tak działa . Znawca mówił mi ,że ponoć ma wbudowany bezprzewo.... internet
i działa dlatego ,że sąsiad ma TVsat. To chyba nie możliwe ? Komp jest ze Stanow

PostNapisane: poniedziałek, 13 mar 2006, 17:29
przez j0shu4
a jak go porwali to jeszcze jakies inne eksperymenty byly?
ps. tego znawce oczywiscie znaczy sie

PostNapisane: poniedziałek, 13 mar 2006, 18:34
przez pepsi
ewe napisał(a):A ja chyba zrezygnuję z TKK. Nie wiem co jest ,ale jeśli mój komp odłącze od kablówki to internet i tak działa . Znawca mówił mi ,że ponoć ma wbudowany bezprzewo.... internet
i działa dlatego ,że sąsiad ma TVsat. To chyba nie możliwe ? Komp jest ze Stanow


może masz Internet na dyskietce

PostNapisane: poniedziałek, 13 mar 2006, 18:43
przez Vin
ewe napisał(a):A ja chyba zrezygnuję z TKK. Nie wiem co jest ,ale jeśli mój komp odłącze od kablówki to internet i tak działa . Znawca mówił mi ,że ponoć ma wbudowany bezprzewo.... internet
i działa dlatego ,że sąsiad ma TVsat. To chyba nie możliwe ? Komp jest ze Stanow


Działa dlatego, że komp jest ze Stanów.
Też mam ze Stanów.
Odłączyłam się już dawno od neostrady i dalej działa.
Cały czas mam internet free.
:D

PostNapisane: poniedziałek, 13 mar 2006, 20:59
przez ewe
W temacie internetu jestem ciemny ,ale podobno jak odbiornik jest czuły to to jest możliwe .
Ponoć jest tak samo przy odbiorze TV z gniazda antenowego

PostNapisane: poniedziałek, 13 mar 2006, 21:10
przez Vin
Zgadza się.
Na przykład moja płyta w kuchni jest tak czuła, że jak moja sąsiadka włączy swoją to moja też grzeje - no i mam energię free, także obiadki mało co mnie kosztują.
A jak mój sąsiad zaczyna się golić elektryczną golarką to mój wibrator w torebce się sam włącza.
Fajna sprawa te czułe urządzenia.

PostNapisane: poniedziałek, 13 mar 2006, 23:18
przez kurczaczek
Posiadam iPlusa i chwalę sobie :)
Działam na nim już od nowego roku :)

PostNapisane: wtorek, 14 mar 2006, 11:32
przez r00t
ewe napisał(a):A ja chyba zrezygnuję z TKK. Nie wiem co jest ,ale jeśli mój komp odłącze od kablówki to internet i tak działa . Znawca mówił mi ,że ponoć ma wbudowany bezprzewo.... internet
i działa dlatego ,że sąsiad ma TVsat. To chyba nie możliwe ? Komp jest ze Stanow


LOL :)

PostNapisane: wtorek, 14 mar 2006, 11:53
przez M@dF
No wlasnie. Mieszkamy ze Slonkiem w takiej dzielnicy, gdzie nie ma szans na TKK przez najblizsze pol roku a do neo trzeba miec telefon stacjonarny a tego nie chcemy. Internet w orange abonamentowy ma limity niestety (0,5GB/miesiac przy modemie EDGE-GPRS) i transfer niezaciekawy. Pozostaje IPlus. Tylko najlepiej jak by sie ktos wypowiedzial w tym temacie konkretnie. Zdanie kurczaczka juz znam :).