Alternatywa dla posiadaczy sieci bezprzewodowych
Chodzi mi tu głównie o osoby zamieszkujące tereny miejskie, podmiejskie bez dostępu do kablówki tkk, bo to chyba jednak najlepsza oferta na miasto Kołobrzeg...
Jakie są możliwości stania się użytkownikiem sieci?
Jeśli bezprzewodowi dostawcy tacy jak :
Sas net
Millennium
Wi-fi
Maja :
Niestabilne łącza ...
Maja drogie abonamenty / za śmiesznie małe łącza..
Wydawałoby się ze odpowiedz brzmi neostrada i umowa z, tpsa lecz nie wszędzie można ja zainstalować np. w takim Grzybowe i podobnym miejscowościach..
SDI ma bardzo uboga ofertę.
Czy są jeszcze jakieś inne wyjścia?
Z gory dzieki za kazda podpowiedz
Pisal chyba skazany na siec bezprzewodowa
P.s Prosba do panow od sieci bezprzewodowych Którzy zaraz wyskoczą ze ich sieci są wspaniale stabilne wydajne i wogule cacy, nie piszcie w tym topicu ..
Jakie są możliwości stania się użytkownikiem sieci?
Jeśli bezprzewodowi dostawcy tacy jak :
Sas net
Millennium
Wi-fi
Maja :
Niestabilne łącza ...
Maja drogie abonamenty / za śmiesznie małe łącza..
Wydawałoby się ze odpowiedz brzmi neostrada i umowa z, tpsa lecz nie wszędzie można ja zainstalować np. w takim Grzybowe i podobnym miejscowościach..
SDI ma bardzo uboga ofertę.
Czy są jeszcze jakieś inne wyjścia?
Z gory dzieki za kazda podpowiedz
Pisal chyba skazany na siec bezprzewodowa
P.s Prosba do panow od sieci bezprzewodowych Którzy zaraz wyskoczą ze ich sieci są wspaniale stabilne wydajne i wogule cacy, nie piszcie w tym topicu ..
