Konfiguracja protokołu TCP/IP w Windows 2000. Pomóżcie;)
Witam wszystkich! Już niedługo mam nadzieję surfować po sieci dzięki TKK. W związku z tym, a także tym, iż w kwestiach komputerowych jestem całkowitym laikiem i ignorantem
zwracam się z prośbą o pomoc
. Czy ktoś mógłby mi napisać, krok po kroku jak skonfigurować połączenie do internetu z kablówki pod Windowsem 2000? Mam instrukcję do Win XP, ale jak wejdę w panel sterowania zaczynają się schody. Z góry wielkie dzięki!
Ps.
Może r00t znajdzie chwilkę, jako niekwestionowany ekspert
zwracam się z prośbą o pomoc
. Czy ktoś mógłby mi napisać, krok po kroku jak skonfigurować połączenie do internetu z kablówki pod Windowsem 2000? Mam instrukcję do Win XP, ale jak wejdę w panel sterowania zaczynają się schody. Z góry wielkie dzięki!
Ps.
Może r00t znajdzie chwilkę, jako niekwestionowany ekspert


