Najlepszego wszystkim Pana :)
wiec jesli panie nie zalorzyly nam temaciku to sami to zrobimy
z wiadomosci na onecie wyczytalem ze dzis jest dzien faceta a wiec wszystkiego najlepszego
z wiadomosci na onecie wyczytalem ze dzis jest dzien faceta a wiec wszystkiego najlepszego


dzięki


