Strona 1 z 3

Najlepszego wszystkim Pana :)

PostNapisane: piątek, 10 mar 2006, 18:11
przez Budyn
wiec jesli panie nie zalorzyly nam temaciku to sami to zrobimy :)

z wiadomosci na onecie wyczytalem ze dzis jest dzien faceta a wiec wszystkiego najlepszego :)

PostNapisane: piątek, 10 mar 2006, 18:15
przez Mafi
czekajcie do 30 września na Dzień Chłopaka, a nie tam Faceta, pff... :)


No dobrze, najlepszego Panowie :)

Życie bez Was byłoby smutne Głupolki jedne :)

PostNapisane: piątek, 10 mar 2006, 18:20
przez Olga
Jak to już pewien 'forumowy' kolega powiedział, Wy drodzy faceci macie święto przez cały rok :D

NAJLEPSZEGO PANOWIE :D

PostNapisane: piątek, 10 mar 2006, 18:22
przez MadziUlka
Wszystkiego najlepszego Kochani Panowie :)

PostNapisane: piątek, 10 mar 2006, 18:23
przez Flo
Mafi napisał(a):czekajcie do 30 września na Dzień Chłopaka, a nie tam Faceta, pff... :)


No dobrze, najlepszego Panowie :)

Życie bez Was byłoby smutne Głupolki jedne :)


dzieki, masz byc mila przez caly rok :P

PostNapisane: piątek, 10 mar 2006, 18:23
przez Morland
:oops: dzięki :P

PostNapisane: piątek, 10 mar 2006, 18:25
przez Biały
Dzięki wszystkim

MAFI jakaś Ty orginalna :* :lol:

PostNapisane: piątek, 10 mar 2006, 18:28
przez kulA
to dzisiaj?? no prosze, nawet nie wiedzialem, ja tam zyczen zadnych nie dostalem :(

PostNapisane: piątek, 10 mar 2006, 18:29
przez Mafi
Flo: ależ ja jestem zawsze miła- przecież wiesz :]

Biały: oh, dziękuję, takiego komplementu jeszcze nie słyszałam :*


To Wasz temat, także Panowie... pociechy z Waszych- i nie tylko- kobiet :]

Dla wszystkich Panów :*

PostNapisane: piątek, 10 mar 2006, 18:32
przez kamila
Najlepszego Panowie, kFiatki będą później, hehe :)

PostNapisane: piątek, 10 mar 2006, 18:59
przez FiDo
WZT napisał(a):dziwne swieto-ani kwaitaka ani browara..... hm....


no wlasnie, gdzie moj browar??

PostNapisane: piątek, 10 mar 2006, 19:55
przez tOmi
dzieki dziewczyny :D
btw. chuck dzisiaj obchodzi swoje 66urodziny :D :D :D

PostNapisane: piątek, 10 mar 2006, 20:39
przez Roman
porąbało was? jaki dzień chłopaka? inaugurujemy jakąś świecką tradycję? :twisted: