z wiadomosci na onecie wyczytalem ze dzis jest dzien faceta a wiec wszystkiego najlepszego


Mafi napisał(a):czekajcie do 30 września na Dzień Chłopaka, a nie tam Faceta, pff...
No dobrze, najlepszego Panowie
Życie bez Was byłoby smutne Głupolki jedne


Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości