to_tylko_ja napisał(a): prof. Kujaczyński
A gdzie on profesure zrobil
Belwederski czy uczelniany

to_tylko_ja napisał(a): prof. Kujaczyński
Belwederski czy uczelniany


Ach.... no i nie bierze tyle ,co nauczyciele....
Chcesz to napisz na priv....Bruno napisał(a):to_tylko_ja napisał(a): prof. Kujaczyński
A gdzie on profesure zrobilBelwederski czy uczelniany
![]()
Sędzia Czesław napisał(a):Bruno napisał(a):to_tylko_ja napisał(a): prof. Kujaczyński
A gdzie on profesure zrobilBelwederski czy uczelniany
![]()
Jak śmiecie bezcześcić tę wielką osobę. Według mnie prof. Kujaczyński jest najlepszym matematykiem. A prof. Kołaczkowski? To taki już trochę starszy w okularkach? Bo mnie taki człek w gimnazjum chemii uczył
) to był żartSędzia Czesław napisał(a):Bruno napisał(a):to_tylko_ja napisał(a): prof. Kujaczyński
A prof. Kołaczkowski? To taki już trochę starszy w okularkach? Bo mnie taki człek w gimnazjum chemii uczył

kejti napisał(a):Sędzia Czesław napisał(a):Bruno napisał(a):to_tylko_ja napisał(a): prof. Kujaczyński
A prof. Kołaczkowski? To taki już trochę starszy w okularkach? Bo mnie taki człek w gimnazjum chemii uczył
No, no uważaj jak mówisz o moim mężu!!!![]()
![]()
