Strona 1 z 2

Wynajęcie salki

PostNapisane: czwartek, 2 mar 2006, 20:31
przez Fisher_kg
Czy wie ktos moze, gdzie w Kolobrzegu mozna wynajac sale na impreze? Jak ktos cos wie, to niech napisze. Bede bardzo wdzieczny. Pozdro :P

PostNapisane: czwartek, 2 mar 2006, 22:24
przez Nash Johnson
każdą salę można wynająć, wystarczy mieć cash $ $ $ $

PostNapisane: piątek, 3 mar 2006, 10:03
przez Martius
Nash nie żebym się czepiał, ale sadzisz ze każda sale w Kołobrzegu wynajmą młodzieży?

PostNapisane: piątek, 3 mar 2006, 14:12
przez cichy
kiedys pod Past Foodem wynajmowali sale, tzn. caly dol. nie wiem jak jest teraz, ale mozesz popytac. ewentualnie nad morzem w nothingam (chyba tak sie pisze :P ) wynajmuja sale. najlepiej wysylaj rodzicow, aby sie pytali :P

PostNapisane: piątek, 3 mar 2006, 14:14
przez Didi
cichy ale fast foodu juz nie ma a salka byla fajna sam tam prowadzilem jedna imprezke :)

PostNapisane: piątek, 3 mar 2006, 14:16
przez cichy
DeeJay napisał(a):cichy ale fast foodu juz nie ma a salka byla fajna sam tam prowadzilem jedna imprezke :)

no to sorx, ja nie tutejszy :P

PostNapisane: piątek, 3 mar 2006, 14:52
przez Nash Johnson
Martius napisał(a):Nash nie żebym się czepiał, ale sadzisz ze każda sale w Kołobrzegu wynajmą młodzieży?


Nikt nie wspomniał, że osoba wynajmująca jest nieletnia! My na bal gimnazjalny wynajeliśmy "Club biznesmena" więc wynajęcie dobrej sali będąc nieletnim nie ejst wykluczone!

PostNapisane: piątek, 3 mar 2006, 18:57
przez Colberg
Jak do 24 osób - zapytaj na Dubois (tym pierwszym, bliżej Armii Krajowej). Jest taki lokalik w piwnicy.

PostNapisane: piątek, 3 mar 2006, 23:36
przez Koala
kasa chodzi w gre
a takie cos jak spławik działa to jeszcze?

PostNapisane: sobota, 4 mar 2006, 00:22
przez Nash Johnson
mówisz koala o spławiku koło Kopernika? Jeśli tak, to niestety, zrobili tam siedzibe Szkoły jazdy :(

PostNapisane: sobota, 4 mar 2006, 13:56
przez Gargamel
To gimnazjaliści robią imprezy?takie z piwkiem?