Dzień kobiet 3 marca??
Dlaczego dzień kobiet mamy obchodzić 3 a nie naprzykład 9 marca?
Przecież lepiej 1 dzień po niż 5 dni przed uroczystością.
Co niektóre panie mają zjazdy na uczelniach, inne mają coś zaplanowane a tu nagle taka wiadomość normalna załama!!!
Przecież lepiej 1 dzień po niż 5 dni przed uroczystością.
Co niektóre panie mają zjazdy na uczelniach, inne mają coś zaplanowane a tu nagle taka wiadomość normalna załama!!!


Na czym jedziesz?
Ja tam mam swieta codziennie, szczegolnie jak moge spokojnie w WC posiedziec z angora w reku 