Strona 1 z 1

Dzień kobiet 3 marca??

PostNapisane: czwartek, 2 mar 2006, 20:08
przez Candy
Dlaczego dzień kobiet mamy obchodzić 3 a nie naprzykład 9 marca?
Przecież lepiej 1 dzień po niż 5 dni przed uroczystością.
Co niektóre panie mają zjazdy na uczelniach, inne mają coś zaplanowane a tu nagle taka wiadomość normalna załama!!! :(

PostNapisane: czwartek, 2 mar 2006, 20:10
przez Vin
Składam kondolencje wszystkim zawiedzionym paniom.

PostNapisane: czwartek, 2 mar 2006, 20:11
przez Mafi
A co za problem obchodzić 9 marca albo nawet przez cały rok... pff... :|

Re: Dzień kobiet 3 marca??

PostNapisane: czwartek, 2 mar 2006, 20:26
przez Flo
Candy napisał(a):Dlaczego dzień kobiet mamy obchodzić 3 a nie naprzykład 9 marca?
Przecież lepiej 1 dzień po niż 5 dni przed uroczystością.
Co niektóre panie mają zjazdy na uczelniach, inne mają coś zaplanowane a tu nagle taka wiadomość normalna załama!!! :(


:help: Na czym jedziesz? :help:

Re: Dzień kobiet 3 marca??

PostNapisane: czwartek, 2 mar 2006, 20:27
przez Mafi
Flo napisał(a):
Candy napisał(a):Dlaczego dzień kobiet mamy obchodzić 3 a nie naprzykład 9 marca?
Przecież lepiej 1 dzień po niż 5 dni przed uroczystością.
Co niektóre panie mają zjazdy na uczelniach, inne mają coś zaplanowane a tu nagle taka wiadomość normalna załama!!! :(


:help: Na czym jedziesz? :help:


jej chyba chodzi o tą impreze w River, że jest 3 marca, o to cho?

Re: Dzień kobiet 3 marca??

PostNapisane: czwartek, 2 mar 2006, 20:28
przez Flo
Mafi napisał(a):
Flo napisał(a):
Candy napisał(a):Dlaczego dzień kobiet mamy obchodzić 3 a nie naprzykład 9 marca?
Przecież lepiej 1 dzień po niż 5 dni przed uroczystością.
Co niektóre panie mają zjazdy na uczelniach, inne mają coś zaplanowane a tu nagle taka wiadomość normalna załama!!! :(


:help: Na czym jedziesz? :help:


jej chyba chodzi o tą impreze w River, że jest 3 marca, o to cho?


nie wnikam o co cho :lol: Ja tam mam swieta codziennie, szczegolnie jak moge spokojnie w WC posiedziec z angora w reku :twisted:

Odp.

PostNapisane: czwartek, 2 mar 2006, 20:36
przez Fisher_kg
A co za roznica, w jaki dzien bedzie to swieto Pań, to jest bez ruznicy. :lol:

PostNapisane: czwartek, 2 mar 2006, 21:41
przez Didi
Lepiej zorganizowac taka impreze w weekend niz w srode wiecej, imprezy ktore odbywaja sie w ciagu tygodnia w tym miescie prawie nie maja racji bytu...

Re: Dzień kobiet 3 marca??

PostNapisane: czwartek, 2 mar 2006, 22:40
przez FiDo
Candy napisał(a):Dlaczego dzień kobiet mamy obchodzić 3 a nie naprzykład 9 marca?
Przecież lepiej 1 dzień po niż 5 dni przed uroczystością.
Co niektóre panie mają zjazdy na uczelniach, inne mają coś zaplanowane a tu nagle taka wiadomość normalna załama!!! :(


a inne panie maja zloty na uczelniach tydzien po i co z nimi? nie dogodzisz.