Strona 1 z 4

Skandal w VIII LO w Gdyni

PostNapisane: środa, 1 mar 2006, 11:16
przez Hayes
19 letnia maturzystka została zmuszona do odejścia ze szkoły ze względu na sesję w Playboy'u. Zmieniła liceum na prywatne a czesne zapłaci redakcja czasopisma.
nieżle nie :lol: ?

http://fakty.interia.pl/news?inf=723324

PostNapisane: środa, 1 mar 2006, 11:18
przez Didi
troche wczesniej napisalem o tym na shoutboxie

http://wirtualnemedia.pl/document,,7970 ... zkoly.html

PostNapisane: środa, 1 mar 2006, 11:19
przez Vin
świetne. :D

A gdzie te zdjęcia ?

PostNapisane: środa, 1 mar 2006, 11:20
przez Hayes
DeeJay napisał(a):troche wczesniej napisalem o tym na shoutboxie

http://wirtualnemedia.pl/document,,7970 ... zkoly.html



a nie zauważyłem sorry...

PostNapisane: środa, 1 mar 2006, 11:41
przez ewe
Dyrektor lekko mówiąc z XIX wieku ,nie nadążający za rozwojem cywilizacyjnym
To była szkoła BEZ BARIER

PostNapisane: środa, 1 mar 2006, 11:45
przez Didi
a dziewczyna 19 lat wiec nie rozumiem skad ten dym...za to playboy sie niezle zachowal placa za jej czesne do konca nauki w liceum :) i tam ktos problemu nie robi

PostNapisane: środa, 1 mar 2006, 11:49
przez Vin
ewe napisał(a):Dyrektor lekko mówiąc z XIX wieku ,nie nadążający za rozwojem cywilizacyjnym
To była szkoła BEZ BARIER


architektonicznych :D

PostNapisane: środa, 1 mar 2006, 12:00
przez Mafi
To co, jak do Playboy'a pójdę to mnie ze szkoły wyrzucą? ;( pff...

PostNapisane: środa, 1 mar 2006, 12:02
przez Vin
Ale bedziesz mogla iść do innej i gazeta zaplaci za naukę.
Same korzyści.
:D

PostNapisane: środa, 1 mar 2006, 12:04
przez Hayes
ja myśle że ona wyjdzie na tym jeszcze lepiej :) zna już naczelnego...a Marcin Meller jest dość wpływową osobą :) i on jej pomoże.

PostNapisane: środa, 1 mar 2006, 12:06
przez Didi
czytaj wyzej juz pomogl :)

Wczoraj przeniosła papiery do prywatnego liceum w Gdyni. Czesne zapłaci "Playboy".

- Nie z poczucia winy, ale z wkurzenia - mówi "GW" redaktor naczelny Marcin Meller. - Gdybym wiedział, że taka będzie reakcja, poczekałbym, aż zda maturę.

PostNapisane: środa, 1 mar 2006, 12:09
przez Hayes
DeeJay napisał(a):czytaj wyzej juz pomogl :)

Wczoraj przeniosła papiery do prywatnego liceum w Gdyni. Czesne zapłaci "Playboy".

- Nie z poczucia winy, ale z wkurzenia - mówi "GW" redaktor naczelny Marcin Meller. - Gdybym wiedział, że taka będzie reakcja, poczekałbym, aż zda maturę.


chodziło mi o dalszą pomoc, czytaj np. staż w Playboy'u :)

PostNapisane: środa, 1 mar 2006, 12:48
przez Flo
Mafi napisał(a):To co, jak do Playboy'a pójdę to mnie ze szkoły wyrzucą? ;( pff...


w ktorym numerze? :twisted:

PostNapisane: środa, 1 mar 2006, 13:04
przez Didi
Flo teraz w marcowym :)

Obrazek