Strona 1 z 8

Ponownie przyspieszamy !!!

PostNapisane: wtorek, 28 lut 2006, 20:35
przez r00t
Uwaga abonenci WSK TKK, mam przyjemność zawiadomić wszystkich że od jutra kolejne przyspieszenie. Przepustowości wszystkich pakietów dostępowych do sieci WSK w kierunku do abonenta zostaną zwiększone o 50%! Czyli najniższy pakiet będzie wynosił 192/72 kbps a najwyższy 1152/384 kbps!

Nie zapomnijcie poinformować znajomych :)

Dodatkowo już teraz mogę powiedzieć o planach uruchomienia w sieci TKK telefonii opartej na protokole VoIP. Dostęp do Internetu i telefon w jedym. Więcej szczegółów w przyszłości...

PostNapisane: wtorek, 28 lut 2006, 20:37
przez Flo
niech zyje tkk :D

PostNapisane: wtorek, 28 lut 2006, 20:38
przez Joey
No i to jest bardzo dobra nowina :D :D :D :D

PostNapisane: wtorek, 28 lut 2006, 20:41
przez Nash Johnson
a co to jest wsk?
ja mam neta w tkk, ale nie wiem co to wsk??

Wybaczcie moje lamerstwo!

PostNapisane: wtorek, 28 lut 2006, 20:42
przez r00t
Nash Johnson napisał(a):a co to jest wsk?
ja mam neta w tkk, ale nie wiem co to wsk??

Wybaczcie moje lamerstwo!


przeczytaj umowę... dowiesz się

PostNapisane: wtorek, 28 lut 2006, 20:46
przez Nash Johnson
Dobra, już wiem :)

To faktycznie super :D :D :D :D

PostNapisane: wtorek, 28 lut 2006, 20:47
przez FiDo
jaaaaaaaa........ no teraz to mi zagraliscie na gulu. wracam do Kolobrzegu!

PostNapisane: wtorek, 28 lut 2006, 20:49
przez Karol
Dziękuję bardzo za informację....

Właśnie z takich m.in. powodów nie rezygnują z kablówki... czekam na info w sprawie VoIP...

cheers

PostNapisane: wtorek, 28 lut 2006, 20:49
przez Mafi
Mama się cieszy, bo mnie to tam wsio ryba ;p

PostNapisane: wtorek, 28 lut 2006, 20:49
przez Tisaja
Nooo... to świetnie..... :P Wiem , banalnie brzmi..ale prawda jest taka,że takie zmiany cieszą ,nawet bardzo... :P Telefon? Hmmm.... to tez może byc ciekawe....

PostNapisane: wtorek, 28 lut 2006, 20:52
przez cichy
ale Wy wredni jestescie :P tak sie publicznie chwalic, ze beda mieli lepiej niz pozostali :twisted: :twisted: :twisted:

PostNapisane: wtorek, 28 lut 2006, 20:58
przez Flo
KaucZ napisał(a):to juz dziala ^^" ?


nie nauczyli czytac? :P

od jutra

PostNapisane: wtorek, 28 lut 2006, 21:19
przez rakus4
Nareszcie ucieszony na maksa TKK robi postępy. To jest to....

PostNapisane: wtorek, 28 lut 2006, 21:21
przez Flo
rakus4 napisał(a):Nareszcie ucieszony na maksa TKK robi postępy. To jest to....


to dzieki Tobie rakus4 :) Skutecznie wymusiles przyspieszenie swoja zaciekliwoscia :lol: :twisted: