Strona 1 z 1

ODYSEJA

PostNapisane: niedziela, 26 lut 2006, 15:11
przez Mafiarz
Kto z forumowiczow byl wczoraj w odyseji? i jakie wrazenia.. prawie 2 sunrise :p kolejki po bilety po kurtki i do toalet... ludzi masakrycznie duzo :) gruba impreza :)

PostNapisane: poniedziałek, 27 lut 2006, 02:17
przez McCool
a co sie takiego działo??