Strona 1 z 1

Impreza

PostNapisane: sobota, 25 lut 2006, 12:19
przez Fisher_kg
Dnia 24. 02 odbyła sie młodzieżowa dyska, ktora ja organizowalem z Mackiem. No wsumie bylo nawet fajnie, dj-e fajnie grali, tylko bylo kijowo, ze duzo wiary wbilo za freee, ktorzy robili dymy. ;/ Ale tak to bylo nawet dobrze. A jakie sa wasze wrazenia??

PostNapisane: sobota, 25 lut 2006, 13:07
przez Koala
wczoraj na miescie były puchy nic sie nie działo

PostNapisane: sobota, 25 lut 2006, 13:10
przez Joey
to są uroki rycerskiej właśnie.. :)

Re: Impreza

PostNapisane: sobota, 25 lut 2006, 15:40
przez McCool
Fisher_kg napisał(a):Dnia 24. 02 odbyła sie młodzieżowa dyska, ktora ja organizowalem z Mackiem. No wsumie bylo nawet fajnie, dj-e fajnie grali, tylko bylo kijowo, ze duzo wiary wbilo za freee, ktorzy robili dymy. ;/ Ale tak to bylo nawet dobrze. A jakie sa wasze wrazenia??

Człowieku, czego sie spodziewałeś? Zapewne najpierw sprosiliście 3/4 szkoły (jedynki) na tę imprezę, nie zadbaliście o jakas ochrone i potem co? Może jeszcze ci nie zaproszeni mieli zapłacić za wejście? :] Liczyliście na to, ze ma być spokojnie? To już nie pierwsza impreza w rycerskiej zakończona w ten sposób... Byłem tam i widziałem tę zgrozę. A szkoda, bo nagłośnienie było całkiem całkiem chociaz muzyka za ciężka - tylko co z tego.

PostNapisane: sobota, 25 lut 2006, 15:44
przez Martius
fajnie sie to czyta prawie jak morsem ...
bylo nawet fajnie "stop " dj-e fajnie grali "stop" tylko bylo kijowo"stop" ze duzo wiary wbilo za freee"stop" ktorzy robili dymy :|
Tak to bywa szkoda ze impreza sie nie udała stop
Pozdro ..

Re: Impreza

PostNapisane: sobota, 25 lut 2006, 16:14
przez Joey
McCool napisał(a):
Fisher_kg napisał(a):Dnia 24. 02 odbyła sie młodzieżowa dyska, ktora ja organizowalem z Mackiem. No wsumie bylo nawet fajnie, dj-e fajnie grali, tylko bylo kijowo, ze duzo wiary wbilo za freee, ktorzy robili dymy. ;/ Ale tak to bylo nawet dobrze. A jakie sa wasze wrazenia??

Człowieku, czego sie spodziewałeś? Zapewne najpierw sprosiliście 3/4 szkoły (jedynki) na tę imprezę, nie zadbaliście o jakas ochrone i potem co? Może jeszcze ci nie zaproszeni mieli zapłacić za wejście? :] Liczyliście na to, ze ma być spokojnie? To już nie pierwsza impreza w rycerskiej zakończona w ten sposób... Byłem tam i widziałem tę zgrozę. A szkoda, bo nagłośnienie było całkiem całkiem chociaz muzyka za ciężka - tylko co z tego.


a ja jestem z siebie dumny ze nie brałem w tym udziału :roll: byłęm tam dosłownie 10 min i miałem dosyć. Zgodze się ze nagłosnienie było ok, co do muzyki, przez ten czas co byłem same "zamulatory" :P

PostNapisane: sobota, 25 lut 2006, 16:36
przez Nash Johnson
Fisher qrcze, rzeycziwście powinieneś się nauczyć pisac po polsku jesli chcesz być zrozumiany ;/

PostNapisane: sobota, 25 lut 2006, 21:01
przez Roman
cieszcie się - macie doświadczenie na przyszłośc