Nowe tematy zrobione z OT
W wielu dyskusjach, zupełnie przypadkowo, zaczynają się dyskusje na zupełnie pobocze tematy. Często dyskusje te są dużo ciekawsze od samego tematu.
Czy istnieje możliwość, aby ich nie kasować, ale np. moderator przenosił taką dyskusję do osobnego, nowego tematu?
Z jednej strony uniknęłoby się zaśmiecania, a drugiej, nie ucinałoby to interesującej wymiany poglądów. Takie bowiem rozmowy rzadko bywają inicjowane sztucznie przez zakładane nowych tematów. Ona zazwyczaj pojawiają się na marginesie innych rozważań.

Czy istnieje możliwość, aby ich nie kasować, ale np. moderator przenosił taką dyskusję do osobnego, nowego tematu?
Z jednej strony uniknęłoby się zaśmiecania, a drugiej, nie ucinałoby to interesującej wymiany poglądów. Takie bowiem rozmowy rzadko bywają inicjowane sztucznie przez zakładane nowych tematów. Ona zazwyczaj pojawiają się na marginesie innych rozważań.


