Strona 1 z 2
Chat - Opinie

Napisane:
piątek, 24 lut 2006, 11:29
przez grax
Witam.
Z tego, co wywnioskowalem siedzac na forum Tkk troche osob pisze na shoutbox`ie. A co myslicie, aby zrobic chat? Wiem, ze kiedys byly juz podejscia do tego tematu i niezbyt sie to sprawdzilo w praktyce, ale moim zdaniem mozna sprobowac jeszcze raz. Wybrac jakis dobry chat, ktory oferuje troche przydatnych funkcji np. rejestracja nicka.
Prosze o wasze opinie na ten temat.

Napisane:
piątek, 24 lut 2006, 11:35
przez Mafi
Czatu mówie nie

to nie to samo co shoutbox... shoutbox jest fajny i już

na czacie siedzieć nie będę- oto moja opinia


Napisane:
piątek, 24 lut 2006, 11:37
przez Vin
Co za różnica czat czy shoutbox ? Dla mnie to to samo.

Napisane:
piątek, 24 lut 2006, 11:39
przez grax
Vincenta napisał(a):Co za różnica czat czy shoutbox ? Dla mnie to to samo.
Shoutbox jest niewygodny. Sa odstepy czasowe, po ktorych mozna pisac nowa wiadomosc. Lepiej jakis chacik, gdzie jest lista osob bedacych na nim itp.

Napisane:
piątek, 24 lut 2006, 11:40
przez Didi
i tu sie zgodze z Vincenta kto ma z kikm pogadac zrobic to na Shout, przynajmniej wiele rozmow i bezsensownych postow odpada z forum

Chatowi mowie nie


Napisane:
piątek, 24 lut 2006, 11:44
przez EmDeKa
Moim zdaniem, zaznaczam - czysto prywatnym - czat jak był. tak stał. Pusty. I tylko wiatr hulał... a shout? Sami spójrzcie... ciągle full


Napisane:
piątek, 24 lut 2006, 11:47
przez Vin
Szczególnie jak testujecie bepa, wtedy dopiero jest tam ruch.


Napisane:
piątek, 24 lut 2006, 12:08
przez FiDo
nie ma sensu.. bo nikt nie bedzie uzywal. ale przyznam, ze gdyby byla mozliwosc zamiany shoutboxa na chat, tak zeby ten byl widoczny na stronie glowej forum (jakas java czy cóś - sie nie znam) i bez potrzeby odswiezania - bylbym jak najbardziej ZA

Napisane:
piątek, 24 lut 2006, 12:11
przez BLAaa
Nie czuję potrzeby czata.

Napisane:
piątek, 24 lut 2006, 12:27
przez Budyn
FiDo napisał(a):nie ma sensu.. bo nikt nie bedzie uzywal. ale przyznam, ze gdyby byla mozliwosc zamiany shoutboxa na chat, tak zeby ten byl widoczny na stronie glowej forum (jakas java czy cóś - sie nie znam) i bez potrzeby odswiezania - bylbym jak najbardziej ZA
popieram i chyba jest to wykonalne


Napisane:
piątek, 24 lut 2006, 12:55
przez Karol
Chat ? a w jakim celu ? jest Irc tam też na początku wszyscy tłumnie weszli a dzisiaj ? zostali starzy bywalcy, reszta straciła szybko zainteresowanie... chat sie ponownie nie przyjmie... shout wystarcza... imho
cheers

Napisane:
piątek, 24 lut 2006, 13:12
przez kulA
EmDeKa napisał(a):Moim zdaniem, zaznaczam - czysto prywatnym - czat jak był. tak stał. Pusty. I tylko wiatr hulał... a shout? Sami spójrzcie... ciągle full

dokladnie, byl i caly czas byl pusty, no moze poza poczatkowa eufiria z nim zwiazana, nie widze sensu istnienia czatu

Napisane:
piątek, 24 lut 2006, 13:40
przez Olcia
ja tam mówie chatowi - tak, otóż.. nie trzebaby ciągle odświeżać jak shouta, można pisać w ciągu np. minuty 50 tys. wiadomości itp...


Napisane:
piątek, 24 lut 2006, 14:24
przez r00t
proszę bardzo.. mówicie i macie... czat którego nie trzeba odświeżać... jest zintergrowany z forum.. więc nie trzeba się logować....
http://forum.tkk.pl/engine/chatbox_mod/chatbox.php
link też na belce pod pogodynką....