Strona 1 z 1

zyczenia

PostNapisane: piątek, 24 lut 2006, 01:35
przez yarad
z okazji niedawno zaczetego ostatniego piatku w tym tygodniu, chcialem zlozyc wszystkim serdeczne zyczenia, okazja do swietowania jest podwojna, albowiem jest zarowno pierwszy jak i ostatni piatek w tym tygodniu... moze dzisiejszy dzien stanie sie oficjalna data, ktora zapoczatkuje cos co nazwiemy w przyszlosci tradycja... juz widze kolejne jubileusze, w koncu legalizacje dnia wolnego od pracy :P ...heh... chcialbym aby dzisiejszy dzien byl oficjalna data od kiedy to zaczeto obchodzic podwojne swieto "PIERWSZEGO I OSTATNIEGO PIATKU W TYM TYGODNIU", jak wam sie ksztaltuje ten, nie oszukujmy sie banalny zarys? jakie opinie?

PostNapisane: piątek, 24 lut 2006, 07:14
przez Flo
opinie? :) Dawaj namiary na dealera, tez chce :twisted:

PostNapisane: sobota, 10 lut 2007, 10:14
przez Sliver
Wszystkiego najlepszego dla wszystkich.

PostNapisane: sobota, 10 lut 2007, 12:05
przez cushu
Święto święto i po świecie...
Ale nie ma co płakać, już za sześć dni znów będzie Pierwszy i Ostatni Piątek W Tym Tygodniu :lol:

PostNapisane: sobota, 10 lut 2007, 12:07
przez Bruno
Toast wzniesmy, tylko czym :D