zyczenia
z okazji niedawno zaczetego ostatniego piatku w tym tygodniu, chcialem zlozyc wszystkim serdeczne zyczenia, okazja do swietowania jest podwojna, albowiem jest zarowno pierwszy jak i ostatni piatek w tym tygodniu... moze dzisiejszy dzien stanie sie oficjalna data, ktora zapoczatkuje cos co nazwiemy w przyszlosci tradycja... juz widze kolejne jubileusze, w koncu legalizacje dnia wolnego od pracy
...heh... chcialbym aby dzisiejszy dzien byl oficjalna data od kiedy to zaczeto obchodzic podwojne swieto "PIERWSZEGO I OSTATNIEGO PIATKU W TYM TYGODNIU", jak wam sie ksztaltuje ten, nie oszukujmy sie banalny zarys? jakie opinie?
...heh... chcialbym aby dzisiejszy dzien byl oficjalna data od kiedy to zaczeto obchodzic podwojne swieto "PIERWSZEGO I OSTATNIEGO PIATKU W TYM TYGODNIU", jak wam sie ksztaltuje ten, nie oszukujmy sie banalny zarys? jakie opinie?
Dawaj namiary na dealera, tez chce 

