tlusty czwartek
jak tam sie przedstawia konsumpcja, bijemy rekord czegos tam?? kto zjadl najwiecej, kto zjadl ile, czy tradycja kwitnie czy zamiera czy jest potrzebna?
osobicie dzis 1 paczek ze sklepu i 3 "wlasnej roboty"
osobicie dzis 1 paczek ze sklepu i 3 "wlasnej roboty"


... hym ... w takim dniu zagłuszę wyrzuty sumienia tłumaczeniem, iż stało się tak z powodu troski o naszą "słodką tradycję" ...
...

I zara ide kupić wiecej. 

(tu chodzi nie o dbanie o wage tylko zdrowie
)