Strona 1 z 6

tlusty czwartek

PostNapisane: czwartek, 23 lut 2006, 15:54
przez yarad
jak tam sie przedstawia konsumpcja, bijemy rekord czegos tam?? kto zjadl najwiecej, kto zjadl ile, czy tradycja kwitnie czy zamiera czy jest potrzebna?

osobicie dzis 1 paczek ze sklepu i 3 "wlasnej roboty"

PostNapisane: czwartek, 23 lut 2006, 15:56
przez grax
az dwa :)

PostNapisane: czwartek, 23 lut 2006, 15:59
przez Demurrer
Ja na razie zero mimo wielu pokus. Szykuję się na pączkowy wieczór, więc zbieram siły. :twisted:

PostNapisane: czwartek, 23 lut 2006, 16:06
przez Suzy
... od kilku dni zadręczałam wszystkich narzekaniem, że nie mam apetytu ... dziś ponoć wyjątkowo nie miałam apetytu ... nie mam więc pojęcia jak to sie stało, że zjadłam w pracy aż 4 począki .... :shock: ... hym ... w takim dniu zagłuszę wyrzuty sumienia tłumaczeniem, iż stało się tak z powodu troski o naszą "słodką tradycję" ... :oops: ...

Ps. ... aż się boję ... jeszcze przecież wieczór przede mną :?

PostNapisane: czwartek, 23 lut 2006, 16:17
przez Easy Rider
co to są począki?
ja na liczniku mam 1 pączka :)

PostNapisane: czwartek, 23 lut 2006, 16:18
przez Koala
2 pocisnałem narazie starczy

PostNapisane: czwartek, 23 lut 2006, 16:26
przez Easy Rider
Chater_ napisał(a):7 :lol: I zara ide kupić wiecej. :lol:

Chater! Mogę być Twoim fanem?

PostNapisane: czwartek, 23 lut 2006, 16:29
przez FiDo
5. i na tym koniec. pamietaj abys dzien swiety swiecil

PostNapisane: czwartek, 23 lut 2006, 16:32
przez Suzy
Easy Rider napisał(a):co to są począki? (...)


:ups:

PostNapisane: czwartek, 23 lut 2006, 16:45
przez ZAINTERESOWANA
Aż mi głupio ale cały dzień "ciągnę" tylko na pączkach... na razie 3.... ale wieczór jeszcze przede mną :mg:

PostNapisane: czwartek, 23 lut 2006, 17:01
przez Olcia
grax napisał(a):az dwa :)

u mnie tak samo :)
więcej nie dam niestety rady :( (tu chodzi nie o dbanie o wage tylko zdrowie :cry: )

PostNapisane: czwartek, 23 lut 2006, 17:05
przez Flo
kupilem 8 do pracy, szef, pojadl, kierownik pojadl, znajoma kierownika pojadla, dostawca przewodow pojadl i ja pojadlem. I wygralem 11 paczkow bo w porannej partii u Niziola byly w srodku kartki na gratisowe paczki. I tym spsoobem wspolnymi silami wygralismy 11 kolejnych :D