Strona 1 z 3

manipulacja

PostNapisane: czwartek, 23 lut 2006, 02:20
przez yarad
manipulacja istnieje odkat wymyslono czlowieka, kazdy z nas ja stosuje kazdy w jakims stopniu ulega, mamy do czynienia z buntownikami, ale i tak kazdy w jakims stopniu jest konformista, chociazby jezdzac prawa strona jezdni, lub przechodzac przewaznie na zielonym swietle, kultura w bardzo znacznym stopniu nami steruje i nie ma w tym nic zlego, albowiem takie schematy sa niezbedne do poprawnego i bezpiecznego funkcjonowania w spoleczenstwie, cokolwiek sie przez to rozumie, ale spece od socjotechniki i marketingu stosuja perfidne sztuczki, aby tylko wypelnic swoj portfel naszymi pieniedzmi, moze kazdemu sie wydaje ze jest na to odporny itd, ale to tylko mylne mniemanie, zachecam do uczciwego wypelnienia testu, do ktorego link podaje ponizej, moj wynik 14, jak wasze?? potraktujcie to raczej jako zabawe...

http://psphome.dhtml.pl/psychozabawy_po ... lacje.html

PostNapisane: czwartek, 23 lut 2006, 08:58
przez BLAaa
[beeep eng.]! Wyszło mi, że w lodówce mam wszystkie reklamowane margaryny :lol: A nie mam :D

PostNapisane: czwartek, 23 lut 2006, 10:38
przez Mafi
łeeee... tylko 6 punktów :? na pewno nie... pff... :|

PostNapisane: czwartek, 23 lut 2006, 10:39
przez qrczak
WZT napisał(a):Zaświadcza się, że Sz. P.

WZT
został(a) przebadany(a) na okoliczność:
Psychotesty
- Podatność na codzienną manipulację
i uzyskał(a) wynik:

Liczba punktów: 8 na 16 możliwych.
Pewnie nie dajesz się manipulować reklamówkom, ale zręczny sprzedawca wciśnie ci, co będzie chciał....

czy to duzo czy to molo sam niewiem zobaczymy jak innym pojdzie....


Identyczny wynik.

PostNapisane: czwartek, 23 lut 2006, 10:59
przez cichy
11 na 16 :twisted:

PostNapisane: czwartek, 23 lut 2006, 12:36
przez ewe
DOt : tematu :
Polecam książkę "Wywieranie wpływu na ludzi ,teoria i praktyka " Robert B.Cialdini
Warto nawet tylko przeczytać

PostNapisane: czwartek, 23 lut 2006, 12:53
przez Martius
13 :twisted:

PostNapisane: czwartek, 23 lut 2006, 12:54
przez Joey
Zaświadcza się, że Sz. P.

Dao
został(a) przebadany(a) na okoliczność:
Psychotesty
- Podatność na codzienną manipulację
i uzyskał(a) wynik:

Liczba punktów: 6 na 16 możliwych.
Pewnie nie dajesz się manipulować reklamówkom, ale zręczny sprzedawca wciśnie ci, co będzie chciał

PostNapisane: czwartek, 23 lut 2006, 13:29
przez FiDo
7 :)

PostNapisane: czwartek, 23 lut 2006, 14:15
przez Budyn
a ja tez mialem 7 :)

PostNapisane: czwartek, 23 lut 2006, 14:42
przez Roman
zmanipulowali mnie

2/16 :P