Strona 1 z 3
porozmawiajmy o filozofii

Napisane:
środa, 22 lut 2006, 23:25
przez rysio
ponoć "zdziwiłbym się jak wiele osób chętnie porozmawiałoby tu o filozofii"
ja sam chętnie poczytam, a jak mnie co zaciekawi to chętnie dopiszę swoje przemyślenia...
tymczasem nie czuję się na siłach ale dla zaspokojenia ciekawości - zakładam temacik - ktoś się pokusi?

Napisane:
środa, 22 lut 2006, 23:26
przez FiDo
dzik jest dziki, dzik jest zly. dzik ma bardzo ostre kly - dlaczego?

Napisane:
środa, 22 lut 2006, 23:29
przez rysio
FiDo napisał(a):dzik jest dziki, dzik jest zly. dzik ma bardzo ostre kly - dlaczego?
ale co dlaczego? dlaczego dziki? dlaczego zły, czy dlaczego ma bardzo ostre kły?

Napisane:
środa, 22 lut 2006, 23:36
przez FiDo
rysio napisał(a):FiDo napisał(a):dzik jest dziki, dzik jest zly. dzik ma bardzo ostre kly - dlaczego?
ale co dlaczego? dlaczego dziki? dlaczego zły, czy dlaczego ma bardzo ostre kły?
no wlasnie, a co o filozofii? filozofia jest dosyc rozlegla dziedzina. zakladasz temat, przydalo by sie nakierowac rozmowcow
[ Dodano: 2006-02-23, 00:36 ]a zachecam do odpowiedzi na wszystkie pytania, ktore podales

Napisane:
środa, 22 lut 2006, 23:42
przez Easy Rider
Kiedy obudzę się rano, na strasznym mega kacu, jestem [beeeeep], otwieram drzwi od lodówki marki Donbas - jest browar - [beeeeep] trochę przechodzi, nie ma browara - wyciagam robaki z babci. Dlaczego?

Napisane:
środa, 22 lut 2006, 23:49
przez Easy Rider
piasek - a gdzie zaśpiewa i po co?

Napisane:
środa, 22 lut 2006, 23:54
przez Easy Rider
A czy na postawę notorycznego sumnambolika taka kaczka dziwaczka może mięć wpływ?

Napisane:
czwartek, 23 lut 2006, 00:02
przez yarad
zakladajac ze osoby uzywajace terminow zargonowych znaja ich znaczenie ksztaltuje sie ciekawy socjologiczny wniosek, oczywiscie uprzednio zalozywszy inny wniosek, ze osoby te nie staraja sie, mowiac kolokwialnie, szpanowac slownictwem, otoz ludzi smiesza terminy naukowe, najczesciej dlatego, ze ich nie rozumieja... podstawa dobrej komunikacji jest dostosowanie slownika do slownika osoby, ktora jest odbiorca, jakowoz iz odbiorca sa wszyscy uzytkownicy forum, wywola to nie obytych w temacie smiech, lub pogarde,
a moze cos bardziej konstruktywnego??
Platon jako ojciec komunizmu... co sadzicie...