Strona 1 z 2

Jubileusz

PostNapisane: środa, 22 lut 2006, 20:09
przez Flo
Nasz administrator spedzil juz na forum 1000 dni

2003-05-29, 08:44
[Na forum od 1000 dni]

Jutro dolaczy do niego nasz kochany moderator SatH^Raa :twisted:


Gratulujemy i wypijemy za Was gorbaczowke (ulubiona wodke komunustow) :P

:D

PostNapisane: środa, 22 lut 2006, 21:42
przez MagdaLena
ja herbatę wypiję :roll:

PostNapisane: środa, 22 lut 2006, 21:43
przez Uri
ja... syropek lub polopiryne czy cos rownie ekscytujacego :/

PostNapisane: środa, 22 lut 2006, 21:46
przez kgg0000
a ja wypiję kawusie...

PostNapisane: środa, 22 lut 2006, 22:19
przez Easy Rider
a ja walnę se rumianek w żyłę

PostNapisane: środa, 22 lut 2006, 22:26
przez Michał
Easy Rider napisał(a):a ja walnę se rumianek w żyłę


ja wino mszalne

PostNapisane: środa, 22 lut 2006, 22:38
przez Olcia
Uri napisał(a):ja... syropek lub polopiryne czy cos rownie ekscytujacego :/


widze, że u Ciebie tak samo impreza się rozkręca jak u mnie :/

PostNapisane: środa, 22 lut 2006, 22:40
przez FiDo
Olcia napisał(a):
Uri napisał(a):ja... syropek lub polopiryne czy cos rownie ekscytujacego :/


widze, że u Ciebie tak samo impreza się rozkręca jak u mnie :/


to moze poimprezujemy w trojke

PostNapisane: środa, 22 lut 2006, 22:49
przez Morland
szklanka ciepłego mleka za zdrowie Drogich Panów :)

PostNapisane: środa, 22 lut 2006, 23:34
przez Easy Rider
pastor napisał(a):o [beep] co za jubileusz, co za komuna. "łubudubu, łubudubu..." do szafy :twisted: :twisted: :twisted:

no właśnie! przed chwiilą dostałem ostrzeżenie - zupełnie niesłusznie! Ot co :wink:

PostNapisane: środa, 22 lut 2006, 23:36
przez qrczak
Easy Rider napisał(a):
pastor napisał(a):o [beep] co za jubileusz, co za komuna. "łubudubu, łubudubu..." do szafy :twisted: :twisted: :twisted:

no właśnie! przed chwiilą dostałem ostrzeżenie - zupełnie niesłusznie! Ot co :wink:


To tak na okoliczność jubileuszu.
Ale adminowi należy się szacunek za to że wytrzymał 1000 dni.