Strona 1 z 1

PostNapisane: wtorek, 21 lut 2006, 19:01
przez Morland
to tak trochę strach się bać... wychodzi na to, że tylko ja przyznałem się do bycia mężczyzną... mam już podać mój numer kom.? :P

PostNapisane: wtorek, 21 lut 2006, 19:06
przez cichy
Morland napisał(a):to tak trochę strach się bać... wychodzi na to, że tylko ja przyznałem się do bycia mężczyzną... mam już podać mój numer kom.? :P

Ty lepiej sobie sprawdz czy masz ustawione, bo zresetowaly sie ustawienia :twisted: :twisted: :twisted:
a ja sie przyznalem do bycia 100% facetem :twisted:

PostNapisane: wtorek, 21 lut 2006, 19:07
przez Biały
To coś nie bardzo, bo ja też się przyznałem 8) Myślałem, że to ja jestem tym jedynym :lol:

PostNapisane: wtorek, 21 lut 2006, 19:08
przez cichy
eee cos lipa, wiecej uzytkownikow ma ustawiana plec

PostNapisane: wtorek, 21 lut 2006, 19:29
przez Karol
cichy napisał(a):eee cos lipa, wiecej uzytkownikow ma ustawiana plec


Dokłądnie... A może jedynie "trzeci poziom wtajemniczenia" jest uwzględniany w statystykach ?

cheers

PostNapisane: wtorek, 21 lut 2006, 19:32
przez Flo
ja tez mam ustawiona, od razu jak forum powstalo to dalem

PostNapisane: wtorek, 21 lut 2006, 19:37
przez Karol
Flo napisał(a):ja tez mam ustawiona, od razu jak forum powstalo to dalem


eee tam conan tak jak chuck norris jest bezpłciowy zeby lepiej bić z półobrotu :D więc cicho Flo zobaczymy jak się temat rozwinie :)

cheers

PostNapisane: wtorek, 21 lut 2006, 19:43
przez r00t
...statsy już działają poprawnie.