to tak trochę strach się bać... wychodzi na to, że tylko ja przyznałem się do bycia mężczyzną... mam już podać mój numer kom.? 


Morland napisał(a):to tak trochę strach się bać... wychodzi na to, że tylko ja przyznałem się do bycia mężczyzną... mam już podać mój numer kom.?

Myślałem, że to ja jestem tym jedynym 
cichy napisał(a):eee cos lipa, wiecej uzytkownikow ma ustawiana plec
Flo napisał(a):ja tez mam ustawiona, od razu jak forum powstalo to dalem
więc cicho Flo zobaczymy jak się temat rozwinie