koniec wojska!!!!!!!!!!cywil!!!!!!!!!!!!!!!
hmm jak pamietacia na poczatku maja zalozylem posta o tym ze ide do wojska i wlasnie wyszedlem juz jestem marynarzem rezerwy bylo calkiem fajnie byly lepsze i gorsze momenty z kalacha i pm strzelalem z ostrej granatem rzucalem poligon 5 dnioy i marsze 25 km przerzylem wiec jestem jak najbardziej facetem facet bez wojska to dziecko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!

Trzeba bylo sie uczyc to by do wojska nie wzieli, a najlepiej studiowac to przeniesliby do rezerwy 
