Strona 1 z 1
Za co 4,5 i 6 ostrzeżenie ?

Napisane:
wtorek, 21 lut 2006, 10:27
przez Vin
Ustawienia ostrzeżeń:
- Zablokowanie możliwości pisania postów po wartości ostrzeżeń: 3
- Zablokowanie możliwości wejścia na forum po wartości ostrzeżeń: 6
Za co mozna dostać 4,5 i 6 ostrzeżenie, skoro po 3 nie można juz pisać postów ?
Re: Za co 4,5 i 6 ostrzeżenie ?

Napisane:
wtorek, 21 lut 2006, 10:30
przez Flo
Vincenta napisał(a):Ustawienia ostrzeżeń:
- Zablokowanie możliwości pisania postów po wartości ostrzeżeń: 3
- Zablokowanie możliwości wejścia na forum po wartości ostrzeżeń: 6
Za co mozna dostać 4,5 i 6 ostrzeżenie, skoro po 3 nie można juz pisać postów ?
zapytaj przema - on stworzyl skrypt


Napisane:
wtorek, 21 lut 2006, 10:47
przez Vin
Ja się już dawno temu o to pytałam, jeszcze jako dziurawe kalesony - wtedy też nikt mnie na te pytanie nie odpowiedział. Może nikt nie wie ?
Flo Ty też nie wiesz ?

Napisane:
wtorek, 21 lut 2006, 10:54
przez Flo
Vincenta napisał(a):Ja się już dawno temu o to pytałam, jeszcze jako dziurawe kalesony - wtedy też nikt mnie na te pytanie nie odpowiedział. Może nikt nie wie ?
Flo Ty też nie wiesz ?
postaram sie dowiedziec


Napisane:
wtorek, 21 lut 2006, 10:57
przez Vin
To tylko gdybanie. Chciałabym znać konkretna odpowiedź. Ale to chyba tajemnica.