Strona 1 z 3

Co z klonami?

PostNapisane: sobota, 18 lut 2006, 19:57
przez Demurrer
Czy forum chroni nas teraz przed klonami? Tj. czy ktoś kto ma już jedno konto, może sobie teraz założyć kolejne? Mówię oczywiście o sytuacji, gdy ktoś nadaje z tego samego IP.

PostNapisane: sobota, 18 lut 2006, 19:59
przez cichy
z tego co R00t pisal wywnioskowalem, ze mozesz zalozyc dokladnie jedno konto na jeden adres mail, czyli w zasadzie mozesz miec kilka kont na forum, ale to sie wiaze z zakladaniem nowych kont pocztowych...ale ja sie nie znam :twisted: :twisted: :twisted:

PostNapisane: sobota, 18 lut 2006, 19:59
przez McCool
a co? znowu chcesz sobie drugie konto założyć? :twisted: :lol:

PostNapisane: sobota, 18 lut 2006, 20:01
przez Demurrer
McCool napisał(a):a co? znowu chcesz sobie drugie konto założyć? :twisted: :lol:


Jasne. Pięć.

Tak się zastanawiam, bo to był jeden z zasadniczych problemów - przyczyn zmian na forum. Wydaje mi się, że problem ten będzie nadal aktulny.

PostNapisane: sobota, 18 lut 2006, 20:17
przez report5
klony właśnie skwierczą zalewane przez r00ta kawsem solnym - :help:

PostNapisane: sobota, 18 lut 2006, 20:19
przez Demurrer
report5 napisał(a):klony właśnie skwierczą zalewane przez r00ta kawsem solnym - :help:


Wiem. Ale czy znów się nie pojawią? Obawiam się, że tak.

PostNapisane: sobota, 18 lut 2006, 20:21
przez report5
Demurrer napisał(a):
report5 napisał(a):klony właśnie skwierczą zalewane przez r00ta kawsem solnym - :help:


Wiem. Ale czy znów się nie pojawią? Obawiam się, że tak.


no przecież po to zrobiono zmiany - żeby forum było forum a nie forum bis klon absurd - ufaj r00towi on jest od dzisiaj nieomylny

PostNapisane: sobota, 18 lut 2006, 20:21
przez Flo
Demurrer napisał(a):
report5 napisał(a):klony właśnie skwierczą zalewane przez r00ta kawsem solnym - :help:


Wiem. Ale czy znów się nie pojawią? Obawiam się, że tak.


nie wybiegaj tak w przyszlosc, ciesz sie terazniejszoscia :)

PostNapisane: niedziela, 19 lut 2006, 14:07
przez Demurrer
Ale spokój w dziale miasto. hehe. Efekt zmian, czy zbieg okoliczności? Oby tak dalej.

PostNapisane: niedziela, 19 lut 2006, 16:39
przez report5
wraz z końcem anonimowości kończą się bluzgi... bo ludzie się wstydzą....

PostNapisane: niedziela, 19 lut 2006, 22:46
przez Easy Rider
Mam nadzieję, że będzie normalnie.
Jak będzie normalnie - bez klonów, to Easy będzie grzeczny
Jak Easy będzie grzeczny, to nikt nie będzie się na niego złoscił.
Jak nikt nie bedzie się na niego złościł to bedzie ok czyli normalnie.

PostNapisane: niedziela, 19 lut 2006, 22:48
przez McCool
Easy Rider napisał(a):Jak będzie normalnie - bez klonów to Easy będzie grzeczny

tylko kto Easy'emu w to uwierzy? :twisted:

PostNapisane: niedziela, 19 lut 2006, 22:56
przez Easy Rider
jak to kto? pan , pani, społeczeństwo :)