report5 napisał(a):jutro, albo pojutrze na ten temat Zbliżenia - byłem dzisiaj tam z Piotrem - operatorem - po tragicznie zmarłym leżą tam spalone rzeczy, makabra, cały czas nie daje mi to spokoju - kto powinien zabrać te szczątki obuwia, kurtki, klamerki od paska, kawałek zamka, etc... policja powiedziała, że nie cierpiał - zginął momentalnie - szok, szok, szok...
- uważam, że teren jest niezabezpieczony a młodzież osiedlowa nie ma żadanej albo prawie, żadne ofert na wolny czas...
-
No było te szczątki w TKK widać. Znowu chyba Policja dała ciała, powinni nakazać sprzątnąć te szczątki, nie wiem czekaja aż psy po osiedlu poroznoszą

Zero szacunku dla ofiary.
Report jak dla mnie dla chłopaka nie ma wytłumaczenia, może to brutalne ale szedł kraść popisując się przy tym szczytem idiotyzmu. Nie ma co tłumaczyć tego brakiem zajęcia albo brakiem zabezpieczeń. Ja jak byłem w jego wieku też musiałem sobie sam czas zorganizować i jakoś żyję, jestem cały i zdrowy. Jak ktoś chce sobie jakoś czas zorganizować czas to sobie zorganizuje tak że przeżyje i dozyje starości.
Myślisz ze młodzi ludzie maja w mieście takie wielkie możliwości spędzenia wolnego czasu

Najcześciej jedyną ofertą jest knajpa i piwo.
W ogóle jest to wypadek jakich wiele, tutaj chłopaka prąd kopnął, na Śląsku dzieciaki giną w biedaszybach i za każdym razem się mówi że to dlatego że nie mają żadnych propozycji spedzenia wolnego czasu. Jak dla mnie jest to gadanie dla gadania bo cos trzeba powiedzieć, a nie można przecież powiedzieć że to na przykład z chęci zysku, z biedy. Bo to brzydko brzmi.