Abonamenty GSM
Szkuma zestawien ofert operatorow sieci komórkowych dotyczacych abonamentow, wdzieczny bylbym za linki 



Chyba że masz umiar w tym.Przerzuciłam się na mixa w orange za 50zł co miesiąć


a skąd wiesz, pytałeś się?WZT napisał(a):dobrze ze mojej zonie starczy sygnalek na dobranoc

?...
i tak wiem kto:P[/quote]
dwoch!! lat" i "!!jak na razie!!" nie jkestes zadowolony? to na co ty czekasz

no bo widzisz to jest tak ze mam umowe na dwa lata... po za tym to umowa moich rodziców sam za to nie płacę <zazwyczaj> wiec w ogóle jestem w super sytuacji tylko... ze oferta jest do dupy.. dla tego jestem niezadowolony... po za tym licze ze po tych dwuch latach zaproponują mi coś ciekawego...Nash Johnson napisał(a):HEH! Sabath? masz "od prawiedwoch!! lat" i "!!jak na razie!!" nie jkestes zadowolony? to na co ty czekasz
![]()