Strona 1 z 2

Abonamenty GSM

PostNapisane: wtorek, 14 lut 2006, 10:32
przez Achilles
Szkuma zestawien ofert operatorow sieci komórkowych dotyczacych abonamentow, wdzieczny bylbym za linki :)

PostNapisane: wtorek, 14 lut 2006, 10:37
przez Bruno
A tak ode mnie, najlepsza jest opcja gdy bierzesz abonament bez telefonu (umowa na 12 m-cy i niezle kwoty do wykorzystania).

PostNapisane: wtorek, 14 lut 2006, 12:57
przez astic
ERA
Osobiście polecam
Orange
Plus

PostNapisane: wtorek, 14 lut 2006, 15:27
przez rysio
astic napisał(a):ERA
Osobiście polecam
Orange
Plus


które polecasz? bo nie jest do konca jasne: era czy orange?
a no i najwazniejsze - dlaczego polecasz?

PostNapisane: wtorek, 14 lut 2006, 22:11
przez Nash Johnson
Ja wiem! on poleca Erę, a do Orange i Plus podał tylko linki :)
Era rzeczywiście ostatnio wszyła z atrakcyjnymi ofertami! najłatwiej wejść na stronkę lub pójśc do saloniku :)

PostNapisane: wtorek, 14 lut 2006, 22:22
przez Katia
na abonament nie polecam(przegadałam w tamtym roku 2000zł)jak policzyłam faktury :oops: :oops: Chyba że masz umiar w tym.Przerzuciłam się na mixa w orange za 50zł co miesiąć :D :D

PostNapisane: wtorek, 14 lut 2006, 22:33
przez PIOTRGAN
można i POP-a za 50 zł / 3 miesiące :P

PostNapisane: środa, 15 lut 2006, 01:03
przez astic
rysio napisał(a):
astic napisał(a):ERA
Osobiście polecam
Orange
Plus


które polecasz? bo nie jest do konca jasne: era czy orange?
a no i najwazniejsze - dlaczego polecasz?

Faktycznie polecałem ere. Dlaczego no coz sam uzywam od 4 lat a oferty naprawde maja rewelacyjne i dobre aparaty taka jest przynajmiej moja opinia bylem w plusie i dawnej idei i najlepiej wypada era

PostNapisane: środa, 15 lut 2006, 08:06
przez ewe
Też polecam ERE ,nie żyłują tak aparatów jak PLUS .

PostNapisane: środa, 15 lut 2006, 15:01
przez kamila
WZT napisał(a):dobrze ze mojej zonie starczy sygnalek na dobranoc :P
a skąd wiesz, pytałeś się? :P :P

PostNapisane: środa, 15 lut 2006, 18:46
przez BrathSabbath
ja mam mixa w Orange (idea) od prawie 2 lat i jestem niezadowolony jak na razie - a najlepiej w ogóle jak by nie trzeba było płacić rachunków ... to bym sie tym zadowolił na pewno :P

WZT ...to nie daje mi spokoju ... kto jest twoją żoną ???... :lol: :lol: :lol: i tak wiem kto:P[/quote]

PostNapisane: środa, 15 lut 2006, 18:57
przez Nash Johnson
HEH! Sabath? masz "od prawie !!dwoch!! lat" i "!!jak na razie!!" nie jkestes zadowolony? to na co ty czekasz ?? :shock:

PostNapisane: środa, 15 lut 2006, 20:08
przez BrathSabbath
Nash Johnson napisał(a):HEH! Sabath? masz "od prawie !!dwoch!! lat" i "!!jak na razie!!" nie jkestes zadowolony? to na co ty czekasz ?? :shock:
no bo widzisz to jest tak ze mam umowe na dwa lata... po za tym to umowa moich rodziców sam za to nie płacę <zazwyczaj> wiec w ogóle jestem w super sytuacji tylko... ze oferta jest do dupy.. dla tego jestem niezadowolony... po za tym licze ze po tych dwuch latach zaproponują mi coś ciekawego...