Strona 1 z 2
Polecicie jakas fajna restaracje ???

Napisane:
wtorek, 14 lut 2006, 09:06
przez Megi
Chce wybrac sie dzis na walentynkowa kolacje nie chcialabym aby to byl jakis fasfud , wiec orient express odpada tak samo jak pizzerie
wiec pozostawcie mi w tym poscie propozycje gdzie mozna smacznie zjesc w miare rosadnych cenach romatyczna kolacyjke

Napisane:
wtorek, 14 lut 2006, 09:42
przez RaCiK
SatH^Raa napisał(a):Jeżeli ktoś odpisze Ci dzisiaj, reszta forum przeczyta, to to miejsce dziś na pewno już nie będzie romantyczne. Zresztą, dziś i tak wszystko będzie zapchane...
Sath, istnieją jeszcze prywatne wiadomości


Napisane:
wtorek, 14 lut 2006, 10:24
przez ewe
jak elegancko i na poziomie to ewentualnie w drogiej "pod winogronami" lub w "domku kata" ,ale można też lepsze żarciuchno w domku przygotować tylko trochę wystroju ,oświetlenie ze świeczek i koniecznie dobre winko i przede wszystkim zadbać o własny wygląd i humor. To tak z grubsza.

Napisane:
wtorek, 14 lut 2006, 10:35
przez BLAaa
Tym razem w domku. Ale na pierwszą romantyczną kolacje z obecną towarzyszka małżonka wybrałem się "Pod winogrona". fajnie czas można tez spędzić w Notthingham. Robia tam świetne carppacio (tak się chyba pisze?).

Napisane:
wtorek, 14 lut 2006, 10:55
przez Palec Boży
BLAaa napisał(a):Tym razem w domku. Ale na pierwszą romantyczną kolacje z obecną towarzyszka małżonka wybrałem się "Pod winogrona". fajnie czas można tez spędzić w Notthingham. Robia tam świetne carppacio (tak się chyba pisze?).
"Carpaccio"-tak się pisze.Bardzo dobrze robią też w Bella Italia,trochę inaczej niż tradycyjne.Choć z gustami się nie dyskutuje.

Napisane:
wtorek, 14 lut 2006, 11:24
przez BLAaa
Palec Boży napisał(a):BLAaa napisał(a):Tym razem w domku. Ale na pierwszą romantyczną kolacje z obecną towarzyszka małżonka wybrałem się "Pod winogrona". fajnie czas można tez spędzić w Notthingham. Robia tam świetne carppacio (tak się chyba pisze?).
"Carpaccio"-tak się pisze.Bardzo dobrze robią też w Bella Italia,trochę inaczej niż tradycyjne.Choć z gustami się nie dyskutuje.
Thanks.
jest to potrawa, która ma status przekąski, ale wyjatkowo smaczna. Miód w gebie. Szczególnnie kręca mnie w niej kapary. No i oczywiście pieczywko czosnkowe. Do tego czerwone winko, przyciemnione swiatło, nastrojowa muza...

Napisane:
wtorek, 14 lut 2006, 11:39
przez rysio
niestety - nastrojowa muza.... ja bardzo lubie ten lokal, ale tego jednego niestety w nottingham nie znajdziecie. choć kto wie? może na dziś się postarają, bo zazwyczaj leci piasek (jedna plyta w kółko, choc co prawda ostatnio nie...) albo składanka najlepsze hity prosto z vivy - to niestety akurat ostatnio prawda...

Napisane:
wtorek, 14 lut 2006, 11:40
przez Flo
a jakie ceny sa w Quo Vadis? I ogolnie jakie wrazenia?

Napisane:
wtorek, 14 lut 2006, 11:54
przez ewe
A może do kina na rozgrzewkę o 18.40 /20.30 na "Tylko mnie kochaj"

Napisane:
wtorek, 14 lut 2006, 11:57
przez ewe
sorry . Chyba na film "Ja wam pokażę !"

Napisane:
wtorek, 14 lut 2006, 13:00
przez Dziura_w_skarpecie
polonez bar agnieszka

Napisane:
wtorek, 14 lut 2006, 13:02
przez Flo
Dziura_w_skarpecie napisał(a):polonez bar agnieszka
i jeszcze Zacisze