Strona 1 z 6

rebus

PostNapisane: poniedziałek, 13 lut 2006, 23:36
przez karolina
macie pare rebusikow, niektore sa przesadnie proste a nad niektorymi trzeba pomyslec:)
milej zabawy :D

http://w3crew.net/rebus/rebus.html

http://w3crew.net/rebus2/rebus2.html

PostNapisane: poniedziałek, 13 lut 2006, 23:50
przez FiDo
peirwszy rozwiazany. bierzemy sie za drugi :)

PostNapisane: poniedziałek, 13 lut 2006, 23:56
przez karolina
ja jestem na drugim,rebus 5 jak narazie:)

PostNapisane: wtorek, 14 lut 2006, 00:01
przez FiDo
ja na drugim nie moge przejsc drugiego, [beeep eng.] !

PostNapisane: wtorek, 14 lut 2006, 00:12
przez FiDo
o! uidalo sie:D jestem na trzecim

PostNapisane: wtorek, 14 lut 2006, 00:34
przez Sato
stoimy na czwartym z drugiej serii... grube

PostNapisane: wtorek, 14 lut 2006, 00:35
przez Didi
hehe rozwiazane :D

PostNapisane: wtorek, 14 lut 2006, 00:37
przez karolina
ja jestem na 7.Sato caly rozwiazales?moze podpowiedz do 7? :roll:

PostNapisane: wtorek, 14 lut 2006, 00:43
przez FiDo
ja na 4tym.. kuzwa..

PostNapisane: wtorek, 14 lut 2006, 00:51
przez Didi
5 w drugiej serii mnie rozwala a jest tego jeszcze wiecej ?

PostNapisane: wtorek, 14 lut 2006, 00:53
przez karolina
nie mam wiecej ale jak cos znajde to dorzuce.pomozcie z 7 .jakas podpowiedz :shock:

PostNapisane: wtorek, 14 lut 2006, 01:05
przez FiDo
dajcie jakas podpowiedz do 4go! :)

PostNapisane: wtorek, 14 lut 2006, 01:26
przez FiDo
dobra, mam..

PostNapisane: wtorek, 14 lut 2006, 01:27
przez karolina
grrrrrrrr ja tego 7 nigdy nie zgadne.przez to spac nie bede :shock:

PostNapisane: wtorek, 14 lut 2006, 01:29
przez FiDo
poczekaj tylko tam dojde:P