Strona 1 z 2

PostNapisane: poniedziałek, 13 lut 2006, 09:44
przez rysio
a ja bym chciał żeby był spowrotem sky news (no i żeby cnn nie zniknal oczywiscie)no i fajnie byloby jakbyscie dali choc jeden program anglojezyczny, ale nie news, tylko zwykly - jak polska jedynka, a nie ciagle te niemieckie ktorych niekt nie oglada - strata kasy, i nie mowcie mi ze niemcy jak przyjezdzaja to gapia sie w tv - chodza po sklepach i restauracjach a nie ogladaja tv!

PostNapisane: poniedziałek, 13 lut 2006, 09:47
przez ewe
dobrze by było ,gdyby program tv TKK zgadzał się z tym co leci na wizji

PostNapisane: poniedziałek, 13 lut 2006, 21:05
przez qrczak
ewe napisał(a):dobrze by było ,gdyby program tv TKK zgadzał się z tym co leci na wizji


A nie zgadza się :?: :wink:

O nowych programach można raczej zapomnieć, TKK ma problemy z zapewnieniem tych co podobno są w ofercie, ale kasować kasuje nawet za te programy gdzie jest tablica z napisem "You have no right...", czy coś w tym stylu.

PostNapisane: środa, 15 lut 2006, 17:01
przez ewe
Już w koszalinie 3zł drożej ,ale stacji 10 więcej . Przynajmniej jeden kanał jest filmowy

PostNapisane: środa, 15 lut 2006, 17:31
przez tomo
ale to jest kołobrzeg mniejsze miasto 8) z tym ze tkk mogło by dodac pare kanałów :x :x :x :twisted:

PostNapisane: środa, 15 lut 2006, 18:57
przez Nash Johnson
TOMO :)

PostNapisane: środa, 15 lut 2006, 19:23
przez Mario
Mi brakuje Fashion TV - niezła muzyka i wizja też wcale a wcale.
No i Game TV też jest ok.
Z tego co wiem oba są za darmo.
Za to nie wiem po co TKK daje takie gówno jak Mango, Polonia 1 czy rosyjskie NTV?

PostNapisane: czwartek, 16 lut 2006, 08:50
przez ewe
Za większość kanałów nic nie płacą lub złotówkę i są w pakietach

PostNapisane: czwartek, 16 lut 2006, 21:59
przez Nash Johnson
NA SZCZĘŚĆIE NIE TY DECYDUJESZ SCORP :D

PostNapisane: czwartek, 16 lut 2006, 22:47
przez Nash Johnson
No ale SCORP, nikt też nie zmusza Ciebie do bycia abonentem Tymczasowej Komisji Koordynacyjnej ;)
Dlaczego więc nim jesteś ?? [/b]