Strona 1 z 1

pomocy drodzy ludzie

PostNapisane: piątek, 10 lut 2006, 16:14
przez tTtT
Tak jak w temacie prosze Was o pomoc...

Mam pytanie.... Czy daloby rade zeby ktos z Was kochani forumowicze pozyczyl mi statyw do kamery na kilka dni?

Bede dbal o ten statyw jak o wlasna zone ;]


Dziekuje z gory i prosze o szybka odpowiedz tutaj albo na priv.

PostNapisane: piątek, 10 lut 2006, 16:31
przez groszeq
Chętnie bym dała... Gdybym miała :lol: A niestety nie mam :(

PostNapisane: piątek, 10 lut 2006, 16:44
przez Flo
groszeq napisał(a):Chętnie bym dała... Gdybym miała :lol: A niestety nie mam :(


ale mozesz robic za statyw :P

PostNapisane: piątek, 10 lut 2006, 17:18
przez kulA
Flo napisał(a):
groszeq napisał(a):Chętnie bym dała... Gdybym miała :lol: A niestety nie mam :(


ale mozesz robic za statyw :P

taka sztywna ?? :lol: :lol: :lol:

PostNapisane: piątek, 10 lut 2006, 17:36
przez tTtT
juz nieaktualne ;p

PostNapisane: piątek, 10 lut 2006, 17:53
przez Flo
kulA napisał(a):
Flo napisał(a):
groszeq napisał(a):Chętnie bym dała... Gdybym miała :lol: A niestety nie mam :(


ale mozesz robic za statyw :P

taka sztywna ?? :lol: :lol: :lol:


nie no groszeq bylaby oplywowym statywem :D