Strona 1 z 1

Gadu-Gadu zabiera niskie numerki.

PostNapisane: niedziela, 5 lut 2006, 18:34
przez Didi
Wczoraj do redakcji DI zaczęły napływać doniesienia od zrozpaczonych czytelników, że spółka Gadu-Gadu, chce zabrać im niskie, trzycyfrowe numery, z których korzystają od samego początku powstania komunikatora. Co więcej, powodem odebrania numerków miały być działania promocyjne spółki...

Przetarliśmy w redakcji oczy i z niedowierzaniem obejrzeliśmy e-mail, jaki Piotr Pokrzywa, V-ce prezes zarządu Gadu-Gadu, rozesłał do właścicieli numerów z zakresu 1 - 999...wiecej na ...

http://di.com.pl/news/12705,0.html

PostNapisane: niedziela, 5 lut 2006, 18:46
przez Flo
Wlasciciel najnizszego numeru jakiego znam to Oswald :)

porażka

PostNapisane: wtorek, 21 lut 2006, 20:13
przez MagdaLena
ja się przywiązuję do takich rzeczy. miałam kiedyś maila przez 3 lata na hodze i niestety, pewnego dnia przeczytałam wadomość, że mam 2 tygodnie tylko, po czym darmowa skrzynka zniknie. tak też się stało. :(

PostNapisane: środa, 22 lut 2006, 11:36
przez Didi
bo ten numer zostal wlasnie walesie przyznany z puli tych nowych numerkow po to chca je sobie zatrzymac by moc je rozdawac firma i roznym osoba... tak jak numere 14 wylicytowal ktos na wosp...

PostNapisane: środa, 22 lut 2006, 11:39
przez FiDo
Walesa ma 4cyfrowy numre. zabieraja do 3cyfrowych

PostNapisane: środa, 22 lut 2006, 12:31
przez Didi
FiDo napisał(a):Walesa ma 4cyfrowy numre. zabieraja do 3cyfrowych


no widzisz komus zabrali tez 4 cyfrowy ale swoja droga jak czasami czytam jego opisy to wymiekam eheheh

PostNapisane: środa, 22 lut 2006, 17:23
przez FiDo
DeeJay napisał(a):
FiDo napisał(a):Walesa ma 4cyfrowy numre. zabieraja do 3cyfrowych


no widzisz komus zabrali tez 4 cyfrowy ale swoja droga jak czasami czytam jego opisy to wymiekam eheheh


czyje? walesy?:) chyba bede musial go dopisac :P

PostNapisane: środa, 22 lut 2006, 17:30
przez Didi
no Wałesy..."dzien dobry niech bedzie pochwalony mamy dzis piekna niedziele"

PostNapisane: środa, 22 lut 2006, 17:38
przez FiDo
hehehe

PostNapisane: środa, 22 lut 2006, 21:39
przez kgg0000
Wałęsie to mogli by dać nr 666 ;)

PostNapisane: środa, 8 mar 2006, 23:02
przez Sędzia Czesław
kgg0000 napisał(a):Wałęsie to mogli by dać nr 666 ;)

Ten jest już zarezerwowany dla Rydzyka