Gadu-Gadu zabiera niskie numerki.

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Gadu-Gadu zabiera niskie numerki.

Postprzez Didi » niedziela, 5 lut 2006, 18:34

Wczoraj do redakcji DI zaczęły napływać doniesienia od zrozpaczonych czytelników, że spółka Gadu-Gadu, chce zabrać im niskie, trzycyfrowe numery, z których korzystają od samego początku powstania komunikatora. Co więcej, powodem odebrania numerków miały być działania promocyjne spółki...

Przetarliśmy w redakcji oczy i z niedowierzaniem obejrzeliśmy e-mail, jaki Piotr Pokrzywa, V-ce prezes zarządu Gadu-Gadu, rozesłał do właścicieli numerów z zakresu 1 - 999...wiecej na ...

http://di.com.pl/news/12705,0.html
Avatar użytkownika
Didi
Rycerz forum
 
Posty: 1335
Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Flo » niedziela, 5 lut 2006, 18:46

Wlasciciel najnizszego numeru jakiego znam to Oswald :)
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

porażka

Postprzez MagdaLena » wtorek, 21 lut 2006, 20:13

ja się przywiązuję do takich rzeczy. miałam kiedyś maila przez 3 lata na hodze i niestety, pewnego dnia przeczytałam wadomość, że mam 2 tygodnie tylko, po czym darmowa skrzynka zniknie. tak też się stało. :(
MagdaLena
Bywalec
 
Posty: 29
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 14:54
Lokalizacja: z lat 70-tych

Postprzez Didi » środa, 22 lut 2006, 11:36

bo ten numer zostal wlasnie walesie przyznany z puli tych nowych numerkow po to chca je sobie zatrzymac by moc je rozdawac firma i roznym osoba... tak jak numere 14 wylicytowal ktos na wosp...
Avatar użytkownika
Didi
Rycerz forum
 
Posty: 1335
Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez FiDo » środa, 22 lut 2006, 11:39

Walesa ma 4cyfrowy numre. zabieraja do 3cyfrowych
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Didi » środa, 22 lut 2006, 12:31

FiDo napisał(a):Walesa ma 4cyfrowy numre. zabieraja do 3cyfrowych


no widzisz komus zabrali tez 4 cyfrowy ale swoja droga jak czasami czytam jego opisy to wymiekam eheheh
Avatar użytkownika
Didi
Rycerz forum
 
Posty: 1335
Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez FiDo » środa, 22 lut 2006, 17:23

DeeJay napisał(a):
FiDo napisał(a):Walesa ma 4cyfrowy numre. zabieraja do 3cyfrowych


no widzisz komus zabrali tez 4 cyfrowy ale swoja droga jak czasami czytam jego opisy to wymiekam eheheh


czyje? walesy?:) chyba bede musial go dopisac :P
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Didi » środa, 22 lut 2006, 17:30

no Wałesy..."dzien dobry niech bedzie pochwalony mamy dzis piekna niedziele"
Avatar użytkownika
Didi
Rycerz forum
 
Posty: 1335
Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez FiDo » środa, 22 lut 2006, 17:38

hehehe
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez kgg0000 » środa, 22 lut 2006, 21:39

Wałęsie to mogli by dać nr 666 ;)
kgg0000
Twardziel
 
Posty: 85
Dołączył(a): wtorek, 21 lut 2006, 15:15
Lokalizacja: stąd

Postprzez Sędzia Czesław » środa, 8 mar 2006, 23:02

kgg0000 napisał(a):Wałęsie to mogli by dać nr 666 ;)

Ten jest już zarezerwowany dla Rydzyka
Avatar użytkownika
Sędzia Czesław
Ważniak
 
Posty: 280
Dołączył(a): poniedziałek, 6 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: From story about me
Gadu-Gadu: 6008002


Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości