Chcesz do mnie napisać? - Najpierw przeczytaj!!!

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Chcesz do mnie napisać? - Najpierw przeczytaj!!!

Postprzez pluskwa » sobota, 4 lut 2006, 19:10

NIE SZUKAM NOWYCH ZNAJOMOŚCI W INTERNECIE.

POCZTA MAILOWA, KOMUNIKATORY, KATALOGI PUBLICZNE I.T.P. SŁUŻĄ MI DO KOMUNIKOWANIA SIĘ W INTERNECIE ZE ZNAJOMYMI, A NIE Z KAŻDYM, KTO ODSZUKA SOBIE MOJE DANE.

Jeżeli nie rozmawiasz ze mną po raz pierwszy, możesz od razu przejść do punktu nr 12. Nie będę owijał w bawełnę, używał delikatnych słówek, jednym słowem: bez [beeeep] farmazonów, bo już mnie [beeeeep] bierze, jak widzę wasze niektóre wiadomości.

1.
Wstęp. Nawet nie próbuj zaczynać w stylu: „skont klikash?” albo „co robisz?” albo „postukamy?”. Jeżeli właśnie tak masz zamiar zacząć › [beeeeeeep].

2.
Cel. Jeżeli chcesz ze mną porozmawiać, musisz mieć po co, do [beep] wafla. Jeżeli już zgodzę się z tobą porozmawiać, oczekuję, że już dawno wiesz o czym!! Bo tekst w stylu: „a może ty coś zaproponujesz” uważam za terroryzm!! Jak chcesz pogadać o dupie Maryni albo o pogodzie › [beeeeeeep].
Usiądź przed TV, włącz swoją ulubioną telenowelę i nie zawracaj mi głowy!!

3.
Szacunek. Mimo, iż to wirtualny świat, pamiętaj o tym, że jednak po drugiej stronie siedzi żywa osoba, z krwi i kości, która ma uczucia. Okaż mi szacunek, a otrzymasz to samo. Nie podoba się › [beeeeeeep].

4.
Anonimowość. Z całym szacunkiem - w dupie mam, ile masz lat, jak wyglądasz i jak ma na imię twój pies. Nie chcę twojego zdjęcia, nie dam ci swojego. Interesuje mnie tylko wymiana poglądów na konkretny temat. Będzie potrzeba bliższej znajomości - dam znać. A jak nie pasuje to wiadomo › [beeeeeeep].

5.
Styl. Ja akurat używam polskich znaków diakrytycznych, ale nie mam nic przeciwko ich nieużywaniu. Jeżeli nie chcesz ich używać - proszę bardzo, to wolny kraj. Jednak to, co mnie bardzo, ale to bardzo irytuje, to kompletny brak ortografii. Każdy popełnia czasem błędy, ale, do [beeep] nędzy nie w każdym zdaniu po trzy razy!! Weźże przeczytaj przynajmniej raz, co ci się udało nabazgrać i dopiero potem poślij, jeżeli masz pewność, że jest dobrze. Mam gdzieś, czy masz dysleksję, dysortografię, dysgrafię czy jeszcze jakieś inne dysmózgowie. Staraj się, bo [beeeeeeep] ortami jak gnojem po polu to zwykłe niedbalstwo!! Nie każę ci zostać Miodkiem, wystarczy mi maturzysta. A jak nie potrafisz to › [beeeeeeep], najlepiej do szkoły.

6.
Literówki. Nie każę ci pisać bezwzrokowo ani bezbłędnie. Mnie również zdarzają się literówki i nie mam nic przeciwko, jeśli zdarzy ci się jedna czy dwie, a nawet trzy. Ale literówki w co drugim słowie oznaczają brak szacunku, brak umiejętności trafiania w klawisze i zupełne lekceważenie adresata listu. Najlepiej przeczytaj jeszcze raz całego maila, gdy nie jesteś pewien, jak on wygląda. Niektórych wyrazów po prostu nie da się rozszyfrować. Jeśli lubisz w ten sposób utrudniać życie mnie i innym › [beeeeeeep] i ściągnij jakiś program do nauki pisania.

7.
Slang. Słowa, które weszły już na stałe do języka polskiego i są używane w potocznym słownictwie znam, a nawet sam się nimi posługuję. Jednak jeśli:
a) posługujesz się słownictwem, którego znaczenia nie rozumiesz, nie potrafiąc przekazać sensu wypowiedzi,
b) PIszEsz taKi SposÓB, KTóRY WYdŁUŻa Czas czYtania mAiLI o 25%
c) PISZESZ CAŁEGO MAILA WIELKIMI LITERAMI wydłużając czas czytania o 10%
d) Jeśli oprócz tego nie potrafisz normalnie przekazać treści i stosujesz jedne z poniższych zwrotów, takich jak:
ziom, boshe, elo, cze, nio, cio, pshez, waroonek, doosho, ash, psiapsioołka, pozdroofki i.t.p.
jeśli piszesz w ten wlaśnie sposób mam gorącą prośbę: [beeeeeeep] i to jak najszybciej, najlepiej na lekcje języka polskiego. TO MI, [beeep], NAPRAWDĘ NIC NIE MÓWI !
Jeśli uważasz, że to internetowy slang – jesteś w błędzie. Jedyny slang jaki znam, to akronimy i emotikony. Jak nie wiesz, co to jest akronim, poszukaj w Google. Jak nie wiesz, co to jest Google, spytaj młodszego rodzeństwa.
Jedynym wyrazem, który znam i ci powiem w takiej sytuacji to › [beeeeeeep].

8.
Status. To, że mój status to „dostępny”, wcale nie oznacza, że siedzę przed komputerem - to oznacza, że mój komputer jest włączony. Jeżeli nie odpowiadam, mimo spełnienia powyższych i poniższych warunków › cierpliwości. Zapewne nie mogę teraz rozmawiać i odezwę się, jak będę mógł. Jeżeli udało ci się popełnić któreś z wymienionych tutaj przestępstw to › możesz iść przypudrować nosek, czyli [beeeeeeep].

9.
Czas odpowiedzi. Tak samo jak w przypadku statusu. Nie mam obowiązku odpowiadać na twojego maila czy posta w ciągu 12 czy 24 godzin. W przeciwieństwie do ciebie, dla mnie istnieje także świat rzeczywisty. Nie pytaj ciągle, tylko cierpliwie czekaj na odpowiedź. Jeśli nie potrafisz
› [beeeeeeep]. Jeśli nie odpowiem w ciągu kilku/kilkunastu dni, może to oznaczać, że:
- popełniłeś jedno z opisanych tutaj przestępstw
- nic nie zrozumiałem z twojej wypowiedzi
czyli › [beeeeeeep].

10.
Łańcuszki. To temat szczególny. Nie toleruję żadnych, ale to Ż A D N Y C H tasiemców o albańskich wirusach, umierających dzieciakach, czy [beeeep] testach na szczęście. Przesłanie mi takiej wiadomości jest równoznaczne z totalnym brakiem szacunku dla mojej osoby. Nie bądźmy idiotami i nie posyłajmy nikomu tych bzdur!! Jeżeli mi to posyłasz, to jesteś bezmyślnym debilem, który dał się zrobić w CIULA przez innego ciula. Chcesz mi posłać łańcuszek › [beeeeeeep], ale to, [beeep], już!

11.
E-maile i spam. Wpis w księdze gości, wpis na forum, odnalezienie mojego numeru gg, tlen, ICQ czy maila w żaden sposób nie upoważniają cię do wysyłania mi reklamy Twojej strony lub strony Twoich znajomych. Nie chcę też słyszeć ani słowa o zarabianiu w sieci! Jeśli nie wiesz, czym jest spam, kliknij . Jeśli nadal jesteś frajerem, który chce mi wysłać spam, powiem ci coś › [beeeeeeep].

12.
Zakończenie. Mam wielką nadzieję, że ta strona pomoże w naszej wzajemnej, bezproblemowej komunikacji. Wszystkich spełniających powyższe warunki zapraszam do rozmowy.

=============================================
tekst zaczerpniety z http://republika.pl/mr_god/
=============================================
pluskwa
 

Postprzez Tisaja » sobota, 4 lut 2006, 19:20

:lol: Podpisuję sie pod tym tekstem obiema rękami ....... :wink:
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Postprzez Tisaja » sobota, 4 lut 2006, 19:21

WZT Tu nie chodzi o niechęć do zawierania zanajomości.... ja to rozumiem nieco inaczej..... :wink:
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Postprzez McCool » sobota, 4 lut 2006, 20:18

Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez Roman » sobota, 4 lut 2006, 20:43

kiedyś otrzymuję wiadomość od <nieznajomy>: "piklikasz??" - przez parę chwil nie wiedziałem za bardzo o co tej osobie chodzi

"tylko dla znajomych" i jest spokój - na mailu czy PW nie miałem takich doświadczeń dotychczas
Avatar użytkownika
Roman
Mieszka tu
 
Posty: 944
Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez FiDo » sobota, 4 lut 2006, 21:56

Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez qrczak » sobota, 4 lut 2006, 21:58

Avatar użytkownika
qrczak
Gwiazdor
 
Posty: 1510
Dołączył(a): sobota, 10 sty 2004, 19:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Tisaja » sobota, 4 lut 2006, 22:20

Hehehee... albo sam się popukaj...... :lol:
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Postprzez Chuck_Norris » niedziela, 5 lut 2006, 02:26

Chuck_Norris
 

Postprzez Uri » niedziela, 5 lut 2006, 02:34

Avatar użytkownika
Uri
Weteran
 
Posty: 604
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:16
Lokalizacja: Deep Space 9
Gadu-Gadu: 0

Postprzez pluskwa » niedziela, 5 lut 2006, 08:35

pluskwa
 

Następna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron