Strona 1 z 1

Dla totalnego luzu...

PostNapisane: piątek, 3 lut 2006, 16:48
przez Bruno
Myslalem, ze juz nic mnie nie zaskoczy...

Obrazek

.. ale poleglem...
Vivat inteligencja wrodzona i nabyta...

PostNapisane: piątek, 3 lut 2006, 17:29
przez report5
cudne - świat jest piękny

PostNapisane: piątek, 3 lut 2006, 18:17
przez EmDeKa
elo :twisted:

PostNapisane: piątek, 3 lut 2006, 18:21
przez Bruno
EmDeKa napisał(a):elo :twisted:

Jak tu rownie lapidarnie odpowiedziec na cze?? Moze tylko hej pasuje jeszcze :)

PostNapisane: piątek, 3 lut 2006, 18:26
przez EmDeKa
ale ja nie miałem nic złego.... z kąt ten pomysł... :)

rozwaliłem się :)

PostNapisane: piątek, 3 lut 2006, 18:28
przez Bruno
Ja prawie spadlem z krzeselka, lecz niezwykle przytomnie w obliczu tejze sytuacji zrobilem screenshota :)

PostNapisane: piątek, 3 lut 2006, 18:32
przez Bruno
WZT napisał(a):Bruno-a jak sie dalej rozwinela ta wasza rozmowa?????

Nie rozwijala sie - istnieje przycisk ignoruj :) Szanuje sie...

PostNapisane: piątek, 3 lut 2006, 18:46
przez Biały
Mnie to już nawet nie dziwi :?

Zazwyczaj gdy wpisuje się na czacie w formacie "IMIE_wiek" , przeważnie i tak padają 2 pytania : Jak masz na imię ? Ile masz lat ? :shock:

Ja nie wiem co z tymi ludźmi ;/

PostNapisane: sobota, 4 lut 2006, 10:01
przez ZAINTERESOWANA
Inteligentne stworzenie lub stworzenia :lol: :lol: :lol: :twisted:

Jeszcze na takie nie trafiłam ale zawsze może być ten pierwszy raz :D :lol: