Dla totalnego luzu...
Myslalem, ze juz nic mnie nie zaskoczy...
.. ale poleglem...
Vivat inteligencja wrodzona i nabyta...
.. ale poleglem...
Vivat inteligencja wrodzona i nabyta...

EmDeKa napisał(a):elo



WZT napisał(a):Bruno-a jak sie dalej rozwinela ta wasza rozmowa?????
Szanuje sie...

