Dla totalnego luzu...

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Dla totalnego luzu...

Postprzez Bruno » piątek, 3 lut 2006, 16:48

Myslalem, ze juz nic mnie nie zaskoczy...

Obrazek

.. ale poleglem...
Vivat inteligencja wrodzona i nabyta...
Avatar użytkownika
Bruno
Rycerz forum
 
Posty: 1034
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 11:13
Lokalizacja: K-g
Gadu-Gadu: 0

Postprzez report5 » piątek, 3 lut 2006, 17:29

cudne - świat jest piękny
report5
 

Postprzez EmDeKa » piątek, 3 lut 2006, 18:17

elo :twisted:
EmDeKa
 

Postprzez Bruno » piątek, 3 lut 2006, 18:21

EmDeKa napisał(a):elo :twisted:

Jak tu rownie lapidarnie odpowiedziec na cze?? Moze tylko hej pasuje jeszcze :)
Avatar użytkownika
Bruno
Rycerz forum
 
Posty: 1034
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 11:13
Lokalizacja: K-g
Gadu-Gadu: 0

Postprzez EmDeKa » piątek, 3 lut 2006, 18:26

ale ja nie miałem nic złego.... z kąt ten pomysł... :)

rozwaliłem się :)
EmDeKa
 

Postprzez Bruno » piątek, 3 lut 2006, 18:28

Ja prawie spadlem z krzeselka, lecz niezwykle przytomnie w obliczu tejze sytuacji zrobilem screenshota :)
Avatar użytkownika
Bruno
Rycerz forum
 
Posty: 1034
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 11:13
Lokalizacja: K-g
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Bruno » piątek, 3 lut 2006, 18:32

WZT napisał(a):Bruno-a jak sie dalej rozwinela ta wasza rozmowa?????

Nie rozwijala sie - istnieje przycisk ignoruj :) Szanuje sie...
Avatar użytkownika
Bruno
Rycerz forum
 
Posty: 1034
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 11:13
Lokalizacja: K-g
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Biały » piątek, 3 lut 2006, 18:46

Mnie to już nawet nie dziwi :?

Zazwyczaj gdy wpisuje się na czacie w formacie "IMIE_wiek" , przeważnie i tak padają 2 pytania : Jak masz na imię ? Ile masz lat ? :shock:

Ja nie wiem co z tymi ludźmi ;/
Biały
Dyskutant
 
Posty: 156
Dołączył(a): środa, 23 cze 2004, 15:59

Postprzez ZAINTERESOWANA » sobota, 4 lut 2006, 10:01

Inteligentne stworzenie lub stworzenia :lol: :lol: :lol: :twisted:

Jeszcze na takie nie trafiłam ale zawsze może być ten pierwszy raz :D :lol:
Avatar użytkownika
ZAINTERESOWANA
Mieszka tu
 
Posty: 956
Dołączył(a): czwartek, 24 lut 2005, 13:31
Lokalizacja: Kołobrzeg


Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 15 gości