Strona 1 z 2

zimowe pływanko ?

PostNapisane: piątek, 3 lut 2006, 16:35
przez report5
idzie kto popływać jutro - sobota - około 13 poplywać w Bałtyku - szukam chętnch - bo samemu mi jakoś ciężko się zmobilizować

r5 wasz samobójca

PostNapisane: piątek, 3 lut 2006, 16:36
przez kamila
nie mam stroju :oops:

PostNapisane: piątek, 3 lut 2006, 16:43
przez report5
ja też


no nie

mam jakie s majtasy smutne

skońzcy sie pewnie na solance


ale chodxtza

PostNapisane: piątek, 3 lut 2006, 16:50
przez redlovebloodgirl
brrrr :ninja: mnie zima trzeba wrzucac do morza a co dopiero teraz...powodzenia zycze ;)

PostNapisane: piątek, 3 lut 2006, 16:52
przez Vin
Może żona albo córka z Tobą pójdzie.

PostNapisane: piątek, 3 lut 2006, 16:54
przez qrczak
Report tydzień temu w niedzielę był jakiś zlot morsów w Mielnie.

PostNapisane: piątek, 3 lut 2006, 17:18
przez report5
dawajcie - jutro 13 ! albo o solankas albos jednakos bałtykos -

PostNapisane: piątek, 3 lut 2006, 17:27
przez report5
Vincenta napisał(a):Może żona albo córka z Tobą pójdzie.


tak, tak to dobra rada... jak tylko im powiem na pewno wyniosą mi łóżko na balkon... żebym się przystosował do temperatury...

PostNapisane: piątek, 3 lut 2006, 17:37
przez Morland
ja mogę iść...

PostNapisane: piątek, 3 lut 2006, 17:38
przez Olcia
Morland napisał(a):ja mogę iść...

kąpać się w morzu, tak? :shock: :twisted:

PostNapisane: piątek, 3 lut 2006, 17:46
przez Morland
olkakg napisał(a):kąpać się w morzu, tak? :shock: :twisted:

kąpać się można w wannie... w morzu się pływa...

PostNapisane: piątek, 3 lut 2006, 17:48
przez Olcia
Morland napisał(a):kąpać się można w wannie... w morzu się pływa...


wiesz.. nic nie stoi na przeszkodzie, abyś zabrał ze sobą ręcznik, mydło i gąbke... :P

PostNapisane: piątek, 3 lut 2006, 18:02
przez Morland
olkakg napisał(a):wiesz.. nic nie stoi na przeszkodzie, abyś zabrał ze sobą ręcznik, mydło i gąbke... :P

ręcznik może zamarznąć... [smilie=hmm.gif]

PostNapisane: piątek, 3 lut 2006, 18:21
przez report5
okis - może jeszcze ktoś - ?

PostNapisane: piątek, 3 lut 2006, 20:32
przez Tisaja
A kto sponsoruje opiekę zdrowotną "po" ?