Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.
przez r00t » środa, 1 lut 2006, 23:47
-

r00t
- Administrator
-
- Posty: 1115
- Dołączył(a): czwartek, 29 maja 2003, 08:44
- Lokalizacja: Kołobrzeg
przez cichy » środa, 1 lut 2006, 23:51
heehe, dobre malunki
-

cichy
- Rycerz forum
-
- Posty: 1115
- Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:01
- Lokalizacja: nibylandia
- Gadu-Gadu: 2025499
przez r00t » czwartek, 2 lut 2006, 00:00
cichy napisał(a):heehe, dobre malunki
...jakie malunki? ..to najprawdziwsze kolczyki i wstążeczki...
-

r00t
- Administrator
-
- Posty: 1115
- Dołączył(a): czwartek, 29 maja 2003, 08:44
- Lokalizacja: Kołobrzeg
przez cichy » czwartek, 2 lut 2006, 00:09
r00t napisał(a):cichy napisał(a):heehe, dobre malunki
...jakie malunki? ..to najprawdziwsze kolczyki i wstążeczki...

rzeczywiscie, dopiero teraz zauwazylem...to jednak przesada

-

cichy
- Rycerz forum
-
- Posty: 1115
- Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:01
- Lokalizacja: nibylandia
- Gadu-Gadu: 2025499
przez Didi » czwartek, 2 lut 2006, 00:42
obrazki sie nie laduja:/
-

Didi
- Rycerz forum
-
- Posty: 1335
- Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
- Lokalizacja: Kołobrzeg
- Gadu-Gadu: 0
przez SzOpEn » czwartek, 2 lut 2006, 00:56
O boshe!!

Lekka przesada

-

SzOpEn
- Ważniak
-
- Posty: 243
- Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 20:05
- Lokalizacja: Kołobrzeg
przez kulA » czwartek, 2 lut 2006, 09:11
jak dla mnie sa to po prostu proby zwrocenia na siebie uwage
-

kulA
- Rycerz forum
-
- Posty: 1223
- Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
- Lokalizacja: z domu
przez astic » czwartek, 2 lut 2006, 09:27
hmmm ja tam wole tatuaże

-

astic
- Mistrz klawiatury
-
- Posty: 330
- Dołączył(a): niedziela, 30 sty 2005, 12:50
- Lokalizacja: Kołobrzeg
- Gadu-Gadu: 1821978
przez BLAaa » czwartek, 2 lut 2006, 09:48
Tatuaże są ok, ale to juz lekka przesada

-

BLAaa
- Uzależniony
-
- Posty: 2349
- Dołączył(a): poniedziałek, 2 sie 2004, 08:43
- Lokalizacja: Z Kąta
przez astic » czwartek, 2 lut 2006, 10:14
Leka

Leka to jest ,,reklamówka z zakupami" a to jest poważne odchylenie od normy

-

astic
- Mistrz klawiatury
-
- Posty: 330
- Dołączył(a): niedziela, 30 sty 2005, 12:50
- Lokalizacja: Kołobrzeg
- Gadu-Gadu: 1821978
Powrót do :: hydepark
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości