Strona 1 z 2

Marlejki

PostNapisane: wtorek, 31 sty 2006, 21:28
przez barmaid
Marlejki w latarni będą....a jakże. Napewno w lutym, ale termin jeszcze nieuzgodniony. Czekajcie cierpliwie :D

marlejki

PostNapisane: środa, 1 lut 2006, 21:47
przez barmaid
Odsyłam wszystkich do "co, gdzie, kiedy..." :D

PostNapisane: czwartek, 2 lut 2006, 17:49
przez ZAINTERESOWANA
KaucZ napisał(a):ile wjazd ?

Właśnie, ile? Chętnie bym się przeszła.

PostNapisane: czwartek, 2 lut 2006, 19:04
przez kulA
karol jesli ja tylko bede w kolobrzegu to ide na pewno

PostNapisane: czwartek, 2 lut 2006, 19:29
przez kulA
WZT napisał(a):
kulA napisał(a):karol jesli ja tylko bede w kolobrzegu to ide na pewno


noto jest nas juz dwoch do piwa.... zalatwiles sobie szelki??? :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
:P

wiki mi zalatwia, i co mu przypomne to on mowi ze albo mu wczesniej nie mowilem albo zapomnial i nic nie ma

PostNapisane: czwartek, 2 lut 2006, 19:40
przez Werner
To jest to!!! :D

PostNapisane: piątek, 10 lut 2006, 18:16
przez kulA
WZT napisał(a):noto jutra ta impreze kto sie pisze????

no oczywiscie ze ja :P