Marlejki
Marlejki w latarni będą....a jakże. Napewno w lutym, ale termin jeszcze nieuzgodniony. Czekajcie cierpliwie 



KaucZ napisał(a):ile wjazd ?
WZT napisał(a):kulA napisał(a):karol jesli ja tylko bede w kolobrzegu to ide na pewno
noto jest nas juz dwoch do piwa.... zalatwiles sobie szelki???![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()

WZT napisał(a):noto jutra ta impreze kto sie pisze????
