Strona 1 z 67

Bezsennosc cd...

PostNapisane: wtorek, 29 lis 2005, 17:33
przez Stavro
heh to ja zaloze...i tak mam problemy ze spaniem...

PostNapisane: wtorek, 29 lis 2005, 17:53
przez FiDo
to kto mi opowiada dzisiaj baje na dobranoc?

PostNapisane: wtorek, 29 lis 2005, 19:54
przez ZAINTERESOWANA
Natalia? :P

PostNapisane: wtorek, 29 lis 2005, 20:05
przez ZAINTERESOWANA
NataliaW napisał(a):
ZAINTERESOWANA napisał(a):Natalia? :P


[smilie=smurf.gif] ja to moge co najwyzej bajke napisać na kartce bo, jak mój wpółlokator wróci ja pewni bede spała....zaresztą....on by wolał, aby bajkę jakać fajna laska opowiadała...a nie ja..;)

Taki imprezowicz z niego? Zostawia Cię samą? Brzydal... :P
A bajki spokojnie możesz i Ty opowiadać... :D

PostNapisane: wtorek, 29 lis 2005, 21:15
przez Roman
a ja na bezsenność mam fajną gierkę w telefonie

alien scum się nazywa

PostNapisane: wtorek, 29 lis 2005, 21:29
przez yennefer
bezsennosc...heh, ostatnio mam problem wrecz przeciwny, moglabym spac o kazdej porze dnia i nocy, co sie przeklada na fakt, ze codziennie robie sobie dwugodzinne drzemki :P

ale dzis czeka mnie "lektura diabelska" do poznych godzin nocnych, hyhy :twisted: (dobrze, ze jutro moge sie wyspac :roll: )

PostNapisane: wtorek, 29 lis 2005, 23:07
przez tTtT
nie moge spac ... ciagle o niej mysle :( ...

PostNapisane: wtorek, 29 lis 2005, 23:09
przez report5
tTtT napisał(a):nie moge spac ... ciagle o niej mysle :( ...
ona o tym wie ?

PostNapisane: środa, 30 lis 2005, 00:00
przez yennefer
juz mi sie oczy zamykaja... a tu jeszcze tyle do roboty :?
notoryczne niewysypianie sie - chyba jestem na to skazana, tylko co zrobic z opadajacymi powiekami?! [smilie=hmmm.gif] :P