Bezsennosc cd...
heh to ja zaloze...i tak mam problemy ze spaniem...

NataliaW napisał(a):ZAINTERESOWANA napisał(a):Natalia?ja to moge co najwyzej bajke napisać na kartce bo, jak mój wpółlokator wróci ja pewni bede spała....zaresztą....on by wolał, aby bajkę jakać fajna laska opowiadała...a nie ja..

(dobrze, ze jutro moge sie wyspac
)
...ona o tym wie ?tTtT napisał(a):nie moge spac ... ciagle o niej mysle...
