Strona 1 z 29

Siła sprawcza słowa. Życzenia i klątwy.

PostNapisane: piątek, 25 lis 2005, 22:58
przez report5
Uruchamiam ten dział z pełną powagą. Siła sprawcza słowa, jest niedookreślenia. Nie będę tego teraz argumentował. Przekonacie się w praktyce. Ostrzegam, że to nie jest zabawa. Wpisane tu życzenia i klątwy, zostaną poddane procesowi sensualizacji - i spełnią się... Jedynym warunkiem jest, by traktować je z zupełną powagą. Uwaga! Żarty i wpisy próbne, nie zyskają mocy a w szczególnych wypadkach, mogą zwrócić się przeciwko piszącemu. Korzystajcie rozsądnie. Siła sprawcza słowa. Życzenia i klątwy.

PostNapisane: piątek, 25 lis 2005, 23:00
przez keeper
Kurde Jarson, a miałes iśc na spacer..Chodzonego kilka minut temu miałeś, a teraz co? Czary mary witaj stary? :wink:

PostNapisane: piątek, 25 lis 2005, 23:01
przez report5
keeper napisał(a):Kurde Jarson, a miałes iśc na spacer..Chodzonego kilka minut temu miałeś, a teraz co? Czary mary witaj stary? :wink:


właśnie wychodzę - :)) i spełniam wszystkie życzenia...

PostNapisane: niedziela, 27 lis 2005, 12:26
przez report5
się śmiejecie ?

powiedziałem dzisiaj jednej osobie - krętaczowi , że zaraz napiszę o tym na forum - i się sprawa cudownie wyprostowała... ha -

więc jednak działa...

PostNapisane: niedziela, 27 lis 2005, 13:15
przez Stavro
report5 napisał(a):się śmiejecie ?

powiedziałem dzisiaj jednej osobie - krętaczowi , że zaraz napiszę o tym na forum - i się sprawa cudownie wyprostowała... ha -

więc jednak działa...


sie smiejemy...to dobre na zdrowie...lepsze niz placz...

PostNapisane: niedziela, 27 lis 2005, 17:31
przez Stavro
NataliaW napisał(a):Ok. Sprawdzmy to ustrojstwo. Zacznijmy od jakiś prostych życzeń....Życzenie na dziś:

"Chce aby jutro rano świeciło słońce"

:)


i bylo 25 stopni w cieniu...i zeby lodka bols kosztowala 10 zl :lol: :lol: :wink:

PostNapisane: niedziela, 27 lis 2005, 19:57
przez report5
NataliaW napisał(a):Ok. Sprawdzmy to ustrojstwo. Zacznijmy od jakiś prostych życzeń....Życzenie na dziś:

"Chce aby jutro rano świeciło słońce"

:)


przekaz mentalny wysłany -

PostNapisane: niedziela, 27 lis 2005, 19:58
przez report5
Stavro napisał(a):
NataliaW napisał(a):Ok. Sprawdzmy to ustrojstwo. Zacznijmy od jakiś prostych życzeń....Życzenie na dziś:

"Chce aby jutro rano świeciło słońce"

:)


i bylo 25 stopni w cieniu...i zeby lodka bols kosztowala 10 zl :lol: :lol: :wink:


bezżartów - pliss

PostNapisane: niedziela, 27 lis 2005, 20:24
przez report5
Magnus napisał(a):Ja chcę do mojego słońca :(


mówisz - masz, trochę cierpliwości - tydzień ?

PostNapisane: niedziela, 27 lis 2005, 20:38
przez Tisaja
report5
Żeby moje kolokwium było zaliczone ( jeśli potrzebujesz pomocy to dam Ci namiary na panią doktor i pana asystenta) :lol:

PostNapisane: niedziela, 27 lis 2005, 20:41
przez Tisaja
Obrazek

PostNapisane: niedziela, 27 lis 2005, 22:28
przez report5
TISAJA napisał(a):report5
Żeby moje kolokwium było zaliczone ( jeśli potrzebujesz pomocy to dam Ci namiary na panią doktor i pana asystenta) :lol:


widzę ich - powinno sie udać

PostNapisane: niedziela, 27 lis 2005, 22:33
przez Olcia
to ja chce, żebym dostała z testu z historii 3 albo 4.. :twisted: (a chce powiedzieć, że zawaliłam sprawdzian) więc jak? :twisted: