Siła sprawcza słowa. Życzenia i klątwy.

Napisane:
piątek, 25 lis 2005, 22:58
przez report5
Uruchamiam ten dział z pełną powagą. Siła sprawcza słowa, jest niedookreślenia. Nie będę tego teraz argumentował. Przekonacie się w praktyce. Ostrzegam, że to nie jest zabawa. Wpisane tu życzenia i klątwy, zostaną poddane procesowi sensualizacji - i spełnią się... Jedynym warunkiem jest, by traktować je z zupełną powagą. Uwaga! Żarty i wpisy próbne, nie zyskają mocy a w szczególnych wypadkach, mogą zwrócić się przeciwko piszącemu. Korzystajcie rozsądnie. Siła sprawcza słowa. Życzenia i klątwy.

Napisane:
piątek, 25 lis 2005, 23:00
przez keeper
Kurde Jarson, a miałes iśc na spacer..Chodzonego kilka minut temu miałeś, a teraz co? Czary mary witaj stary?


Napisane:
piątek, 25 lis 2005, 23:01
przez report5
keeper napisał(a):Kurde Jarson, a miałes iśc na spacer..Chodzonego kilka minut temu miałeś, a teraz co? Czary mary witaj stary?

właśnie wychodzę -

) i spełniam wszystkie życzenia...

Napisane:
niedziela, 27 lis 2005, 12:26
przez report5
się śmiejecie ?
powiedziałem dzisiaj jednej osobie - krętaczowi , że zaraz napiszę o tym na forum - i się sprawa cudownie wyprostowała... ha -
więc jednak działa...

Napisane:
niedziela, 27 lis 2005, 13:15
przez Stavro
report5 napisał(a):się śmiejecie ?
powiedziałem dzisiaj jednej osobie - krętaczowi , że zaraz napiszę o tym na forum - i się sprawa cudownie wyprostowała... ha -
więc jednak działa...
sie smiejemy...to dobre na zdrowie...lepsze niz placz...

Napisane:
niedziela, 27 lis 2005, 17:31
przez Stavro
NataliaW napisał(a):Ok. Sprawdzmy to ustrojstwo. Zacznijmy od jakiś prostych życzeń....Życzenie na dziś:
"Chce aby jutro rano świeciło słońce"

i bylo 25 stopni w cieniu...i zeby lodka bols kosztowala 10 zl


Napisane:
niedziela, 27 lis 2005, 19:57
przez report5
NataliaW napisał(a):Ok. Sprawdzmy to ustrojstwo. Zacznijmy od jakiś prostych życzeń....Życzenie na dziś:
"Chce aby jutro rano świeciło słońce"

przekaz mentalny wysłany -

Napisane:
niedziela, 27 lis 2005, 20:24
przez report5
Magnus napisał(a):Ja chcę do mojego słońca

mówisz - masz, trochę cierpliwości - tydzień ?

Napisane:
niedziela, 27 lis 2005, 20:38
przez Tisaja
report5
Żeby moje kolokwium było zaliczone ( jeśli potrzebujesz pomocy to dam Ci namiary na panią doktor i pana asystenta)


Napisane:
niedziela, 27 lis 2005, 22:28
przez report5
TISAJA napisał(a):report5Żeby moje kolokwium było zaliczone ( jeśli potrzebujesz pomocy to dam Ci namiary na panią doktor i pana asystenta)

widzę ich - powinno sie udać

Napisane:
niedziela, 27 lis 2005, 22:33
przez Olcia
to ja chce, żebym dostała z testu z historii 3 albo 4..

(a chce powiedzieć, że zawaliłam sprawdzian) więc jak?
