report5 napisał(a):się śmiejecie ?
powiedziałem dzisiaj jednej osobie - krętaczowi , że zaraz napiszę o tym na forum - i się sprawa cudownie wyprostowała... ha -
więc jednak działa...
NataliaW napisał(a):Ok. Sprawdzmy to ustrojstwo. Zacznijmy od jakiś prostych życzeń....Życzenie na dziś:
"Chce aby jutro rano świeciło słońce"

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości