Strona 1 z 132

PostNapisane: środa, 4 maja 2005, 20:03
przez MarcinR
w pIatek beda pewnie imprezowac Maturzysci :P

Re: imprezujecie gdzies dzisiaj?

PostNapisane: środa, 4 maja 2005, 20:08
przez Pelson
MarcinR a cos organizuje nasza klasa?

PostNapisane: środa, 4 maja 2005, 20:11
przez MarcinR
:D jeSce nic Nie wIm :D
jA ImPRezUje jUTRo o 9.00 przez 170 minut :D bez wytchnienia ..

PostNapisane: środa, 4 maja 2005, 20:41
przez redlovebloodgirl
zapraszam na impreze na moja przeurocza wioske :lol:

PostNapisane: środa, 4 maja 2005, 20:43
przez MarcinR
redlovebloodgirl napisał(a):zapraszam na impreze na moja przeurocza wioske :lol:




:P aRtURek robi rOzKRet ??? :!:

[ Dodano: 2005-05-04, 21:51 ]
Swarog napisał(a):szukam ziomali na impreze

[ Dodano: 2005-05-04, 20:55 ]
jestescie nuuuudziarze:(... no co wy? zero imprez? ech, co za świat ;/



:P sam jestes nudziarz :lol:

PostNapisane: środa, 4 maja 2005, 20:58
przez redlovebloodgirl
Arturek chyba zaraz idzie spac :lol: zreszta rozkrety w jego stylu mnie nie interesuja ;/

a ty swarog nie narzekaj-jak chcesz impreze to sam mozesz cos rozkrecic :) ekipa zawsze sie znajdzie i nie trza jej na necie szukac :P

PostNapisane: środa, 4 maja 2005, 22:01
przez Joey
Ja mam juz dosyć :/

Poniedziałek: Szczęki - gdzie DJ'i 6 tam nie ma co słuchac
Sroda: Dyska w jedynce - siadaja CD-iki
Czwartek: TRM - impreza odwołana
Piatek: oXygen - no tu osbie odpoczne bo jest zajefajna organizajcja :)

PostNapisane: środa, 4 maja 2005, 22:22
przez Didi
joey kogo ty nazywasz dj-em? skad sie ich 6 wzielo jak szukaja po wioskach to nie ma nikogo chetnego wszyscy maja po 20 plyt i sie nazywaja tu nie bede wymienial pewnego giganta co 2 pietra nizej puszcza codziennie krisa i maluje winde :P

PostNapisane: czwartek, 5 maja 2005, 21:38
przez SAVARY
Dzisiaj nic, ale jutroooooo - :drunk: oj będzie ostro :wink:

PostNapisane: piątek, 6 maja 2005, 11:01
przez Joey
MixXxer napisał(a):Mam jedno pytanie do kogo ty masz pretensje???


ja nie mam pretensji,. tylko mówie ze ejstem troszke zmeczony

Na szcekach bylem tylko pogadac wiec mnie nie mozesz wliczac w elite


to 6 dJ'i to było tylko tak "gdzie kucharek sześć tam nie ma co jeść"

, co do jedynki proponuje kupic sobie swoje kompakty

wiesz, wziałem tam sowjego Duala :lol: :lol: no i sie popsuł, widzisz nie chciałem brac wszystkioch mocih CD, ale teraz widze ze lepiej sie na targać niz grac na przerywajacych odtwarzaczach :P

jesli chdozi o TRMN to nie mozesz miec wplywu na to ze nauczyciel zmarl


nie no ja nic nie mowie, zreszta znałem tego nauczyciela [*]

, a oxygen??? co to takiego??


wyjaśniałem na priv

[ Dodano: 2005-05-06, 12:05 ]
DeeJay napisał(a):joey kogo ty nazywasz dj-em?


za długo by tłumaczyc

skad sie ich 6 wzielo jak szukaja po wioskach to nie ma nikogo chetnego


6? patrz wyzej, a nie wiem, nie słuyszałem

wszyscy maja po 20 plyt i sie nazywaja


no ja mam troche wiecej, ale mnijesza o to :P bo tesh nie ma sie czym chwalic:D

tu nie bede wymienial pewnego giganta co 2 pietra nizej puszcza codziennie krisa i maluje winde :P


nie wiem o co Ci chodzi?

PostNapisane: piątek, 6 maja 2005, 14:34
przez Peny
ide dzis świętować.. :drunk: najpierw plener później lokal :)
polowa matur pisemnych za mna.. :spoko: :prosze: :jupi: