WZT napisał(a):przypomnij mi bo niec nie pamietam...
Niedługo głowe zgubisz
skleroza nie boli, ale trzeba pogłówkować.A ja w tym przypadku Ci nie pomoge
WZT napisał(a):przypomnij mi bo niec nie pamietam...

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości