Dekonspiracja ludzikow z forum

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Dziura_w_skarpecie » niedziela, 13 lis 2005, 14:46

A mnie napewnie kazdy ze starej gwardi pamieta :) lalala byłem ty kiedyś


:) pozdrawiam wszystkich w dziurawych skarpetach :)
Dziura_w_skarpecie
 

Postprzez Piotras » niedziela, 13 lis 2005, 15:04

Dawno sie tu nie pokazywalem, a ze Szczecin mnie troche zmienil, to wrzucam swoje foto... :)
Obrazek
Avatar użytkownika
Piotras
Bywalec
 
Posty: 27
Dołączył(a): wtorek, 23 gru 2003, 22:52
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez ZAINTERESOWANA » niedziela, 13 lis 2005, 16:12

Spotkanie z ufo? :shock:
Avatar użytkownika
ZAINTERESOWANA
Mieszka tu
 
Posty: 956
Dołączył(a): czwartek, 24 lut 2005, 13:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Olcia » niedziela, 13 lis 2005, 16:13

Natalia, ostatnio coś kochliwa sie zrobiłas... :P
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez Olcia » niedziela, 13 lis 2005, 16:18

WZT napisał(a):
olkakg napisał(a):Natalia, ostatnio coś kochliwa sie zrobiłas... :P



bo wiosna idzie :P :P :P :P :P :P

a ja mam inną teorie na to :P
-> zima sie zbliża i ludzie jak niedźwiedzie łączą się w pary, by zasnąć z kimś przy boku... :P
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez Piotras » niedziela, 13 lis 2005, 16:43

NataliaW napisał(a):
olkakg napisał(a):Natalia, ostatnio coś kochliwa sie zrobiłas... :P


No bo jak się w takichchłopcach nie zakochwać.... [smilie=hmmm.gif] ni da rady.... :lol: :wink:



prosze sie ze mnie nie smiac....

WZT widzisz co Akademia Morska w Szczecinie robi z czlowiekiem... :)
Avatar użytkownika
Piotras
Bywalec
 
Posty: 27
Dołączył(a): wtorek, 23 gru 2003, 22:52
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez wspomnienie » niedziela, 13 lis 2005, 17:11

Dobrze ze mnie jednak tam nie ma :lol:

Piotrus kiedys przystojniejszy byłeś 8)
Avatar użytkownika
wspomnienie
Ważniak
 
Posty: 226
Dołączył(a): środa, 14 kwi 2004, 10:49
Lokalizacja: sklepienie niebieskie :)

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości